Євроклуб «Перспектива»

Заснований: вересень 2006 року.

Наш девіз: «Ми крокуємо в Європу день за днем і рік за роком».

Мета діяльності: участь у програмах молодіжного обміну між країнами Європи.

Координатор роботи ШЄКу – Гочачко Світлана Анатоліївна.

Напрям нашої діяльності:

• надання інформації учням про ЄС;
  • налагодження партнерства з польськими та українськими шкільними організаціями;
  • вивчення звичаїв і традицій європейських народів ;
  • пізнання Європи, європейської території, починаючи від рідного краю;
  • знайомство молоді із ровесниками з-за кордону.

Поточні проекти:

•  участь у інформаційних днях Європи;
  • обмін учнівською молоддю із м. Бартошице, Республіка Польща

Новини Євроклубу

Відвідавши бібліотеку N6 напередодні Дня Незалежності Польщі учасники Євроклубу «Перспектива» "ЛНВК ЗОШ І-ІІ ступенів №7 -природничий ліцей"взяли участь у грі- квесті «Вільна Польща».
Віртуально подорожуючи Польщею, учасники квесту зупинялись на станціях "Географічна","Історична", "Державна","Культурна"та "Побратимська". Там їх очікували цікаві завдання та запитання. Відповіді можна було знайти у книжках, скориставшись «Кімнатою розуму». Змагаючись між собою та працюючи в команді, учасники квесту збагатились знаннями про історію та традиції сусідньої держави, про видатних поляків Волині,а ще дізнались що поєднує поляків та українців.

У період з 05.08 по 10.08.2018 року у Звєжині (Польща) тривала Літня Академія для молоді з України, Білорусії та Польщі, на яку завдяки участі у транскордонній освітній кампанії, організованій Представництвом Програми PL - BY - UA 2014-2020 потрапила команда шкільного Євроклубу "Перспектива".

Літня Академія подарувала море позитивних емоцій та вражень. Учасники конкурсу подорожували мальовничим озером Соліна, побували у Біблійному саду, милувалися українською церквою, занесеною у спадщину ЮНЕСКО, підкорили гірську вершину (1400 м) та відвідали Бещадський національний парк. Учні побували у Музеї млинів в Устишках Дольних, взяли участь у майстер-класах з випічки пиріжків, відвідали найбільший у Польщі Музей під відкритим небом (м. Санок) та каталися на дрезинах.

Переконані, що цей незабутній відпочинок назавжди залишиться у наших серцях.

26 жовтня 2017 року Євроклуб "Перспектива" організував свято осені "In Love with autumn"

10 причин вивчати англійську з раннього дитинства

• заходів в навчальному закладі, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови./plan_zakhodiv_rik_anglijskoji_movi.doc