Вітаю Вас, Гість

 Переведення та зарахування учнів

 Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 р. № 367 (п.2) та на підставі рішення педагогічної ради школи (протокол № 9  від  9 червня 2018 р.)  перевести до наступного класу учнів:

30 учнів 1-А класу у 2-А клас

27 учнів 1-Б класу у 2-Б клас

22 учні 1-В класу у 2-В клас

29 учнів 2-А класу у 3-А клас

30 учнів 2-Б класу у 3-Б клас

24 учні 2-В класу у 3-В клас

18 учнів 3-А класу у 4-А клас

21 учень 3-Б класу у 4-Б клас

31 учень 3-В класу у 4-В клас

28 учнів 3-Г  класу у 4-Г клас

29 учнів 4-А класу у 5-А клас

30 учнів 4-Б класу у 5-Б клас

31 учень 4-В класу  у 5-В клас

29 учнів 5-А класу у 6-А клас

27 учнів 5-Б класу у 6-Б клас

23 учні 5-В класу у 6-В клас

32 учні 6-А класу у 7-А клас

31 учень 6-Б класу  у 7-Б клас

25 учнів 6-В класу  у 7-В клас

29 учнів 7-А класу у 8-А клас

23 учні 7-Б класу у  8-Б клас

30 учнів 7-Б класу у 8-Б клас

30 учнів 8-А класу у 9-А клас

30 учнів 8-Б класу у 9-Б клас

22 учні 8-В класу у 9-В клас

Список дітей, зарахованих до першого класу у 2018 році

1-А клас  «Інтелект України»
Класовод: Полетило Ірина Олександрівна

  1.  Антонюк Аліна Володимирівна
  2.  Антонюк Ілля Вікторович
  3.  Андрійчук Денис Дмитрович
  4.  Андрійчук Олександр Дмитрович
  5.  Бородчук Ярослав Юрійович
  6. Вознюк Андрій Михайлович
  7. Венгерський Андрій Олександрович
  8. Грабовський Віталій Андрійович
  9.  Григола Костянтин Олегович
  10.  Драгуля Юлія Романівна
  11.  Клебан Артем Васильович
  12. Книш Даниїл Павлович
  13.  Косінський  Любомир Степанович
  14.  Легеза Артем Сергійович
  15.  Лесюк Захар Святославович
  16.  Лукашук Іван Андрійович
  17.  Мельник Борис Вадимович
  18. Мілюшенко Марк Сергійович
  19.  Несторук Єлизавета Віталіївна
  20.  Павлік Евеліна Анатоліївна
  21.  Павлюк  Данило Володимирович
  22.  Пархомюк Серафим Васильович
  23.  Пацюк Сергій Ігорович
  24. . Петрук Давид Сергійович
  25.  Романюк Максим Олександрович
  26.  Самолюк Тарас Андрійович
  27.  Семенюк  Олександра Русланівна
  28.  Слюсар Маріанна Сергіївна
  29. Чумак Марія Романівна
  30. Фурига  Володимир Андрійович

 

 1-Б клас
Класовод: Тютюрай Олена Вікторівна

     

  1. Артиков Артем Русланович
  2. Бубела Вероніка Антонівна
  3. Грай Олександр Романович
  4. Годун Юлія Борисівна
  5. Дуткевич Дарія-Дана Андріївна
  6. Махіня Мар’я Олександрівна
  7. Міщук Уляна Юріївна
  8. Михальчук Артем Петрович
  9. Матвійчук Єгор Ігорович
  10. Олімпіюк Емілія Олегівна
  11. Остапенко Ольга Ігорівна
  12. Почуєв Віталій Олегович
  13. Поліщук Софія Василівна
  14. Суліковська Марія Вікторівна
  15. Свідрак Дмитро Сергійович
  16. Хомова Валерія Юріївна
  17. Хижун Дем’ян Олегович
  18. Цвяк Денис Вікторович
  19. Цьось Денис Максимович
  20. Шепелюк Крістіна Вікторівна
  21. Яроцький Максим Іванович
  22. Яручик Дарина Юріївна

 1-В клас
Класовод: Барчук Наталія Євгеніївна

  1. Андрощук Владислав Вікторович
  2. Боярчук Тетяна Віталіївна
  3. Василюк Данило Павлович
  4. Галецька Катерина Русланівна
  5. Грабарчук Іванна Вадимівна
  6. Довгун Дмитро Анатолійович
  7. Костюк Анна Олександрівна
  8. Казмірчук Даниїл Миколайович
  9. Кльоц Уляна Андріївна
  10. Качур Валерія Олегівна
  11. Короткевич Дмитро Олександрович
  12. Кудлай Софія Миколаївна
  13. Крикун Вадим Олександрович
  14. Мандзюк Дмитро Сергійович
  15. Міщук Софія Олександрівна
  16. Мельничук Назарій Вадимович
  17. Назарук Оксана Олександрівна
  18. Подубінська Дарія Сергіївна
  19. Півень  Христина Олександрівна
  20. Ростун Анна Сергіївна
  21. Самолюк Богуслав Чайтан’я Валерійович
  22. Савенко Давид Русланович
  23. Ткачук Матвій Олегович
  24. Устяк Софія Андріївна
  25. Шатан Тетяна Сергіївна
  26. Якимчук Ангеліна Олександрівна

 

UA arrow mail

ЛНВК ЗОШ №7 I-IIст. -природничий ліцей