Скорочена назва закладу: КЗ ЛНВК ЗОШ І-II ст. №7 - природничий ліцей

Контактні телефони: (0332)757689

Факс: (0332)757689

Email:  lutskschool7@ukr.net

Контакти для подачі запитів на доступ до публічної інформації:

Телефон: (0332)757689

Короткий опис підприємства (закладу, цілі його діяльності):

ЗОШ І-ІІ ст. №7 - природничий ліцей.

Природничий ліцей передбачає поглиблене вивчення природничих дисциплін (географії, біології, хімії, фізики)

Міжнародна співпраця: Комплекс шкіл понадгімназійних ім. Елізи Ожешкової (м. Бартошице, Польща)

В ЛНВК ЗОШ №7 - природничий ліцей працює 74 висококваліфікованих педагогів, які дають міцні знання учням і роблять сам процес навчання цікавим та змістовним.

В школі навчається 816 учнів, які, отримавши хорошу базову освіту вступають у вищі навчальні заклади України і за кордон і стають успішними людьми.

В ліцеї ефективно  працює учнівське самоврядування та шкільна республіка, які відповідають за проведення шкільних заходів, конкурсів, акцій, учнівських виставок.

В ліцеї можна відвідати етнографічний музей "Берегиня"

Запрошуємо на навчання у наш заклад загальної середньої освіти!

Дослідно-експериментальна діяльність навчального закладу:

1. «Здоров'язбережувальна компетентність, як основа розвитку соціально-активної особистості». Науковий керівник: науковий співробітник науково-дослідної лабораторії освітніх інновацій ВІППО Поліщук Н.А.

2. Всеукраїнський науково-педагогічний проект: "Інтелект України". Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди Гавриш І.В.

3. "Навчання в русі".Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри фізичного виховання та здоров'я факультету фізичного виховання та спорту Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова Дубогай О.Д.

Історія закладу:

1946 рік – заснування семирічної школи №7

1961 рік – школа отримала статус середньої

1962-1972 роки – школа визнана найкращою у місті та області у напрямку роботи за кабінетною системою

1982-1987 роки – школі присвоєно звання "Школа високої культури і зразкового порядку”

2006 рік – школа відзначила 60-річний ювілей

1995 рік – школа змінила статус на КДС-ЗОШ №7

2003 рік – НВО "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №7”

2005 рік – Навчально-виховний комплекс №7 (ЛНВК №7)

2006 рік – лауреат Всеукраїнського конкурсу "100 кращих шкіл України”

2006 – 2007 н. р. – школу визнано переможцем "Школа року – 2007 р.” в номінації "Школа педмайстерності”

2009 рік – Загальноосвітня школа № 7 (ЗОШ №7)

2011 рік – Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №7 – природничий ліцей

Мова навчання: українська.

Іноземні мови, які вивчаються:

• англійська;
  • німецька;
  • французька;
  • польська.

Науково-методична проблема : «Від інноваційного змісту освіти через педагогічну майстерність учителя до формування компетентної особистості учня» (2014 - 2019 н.р.).

Навчання в 10-их і 11-их класах проводиться за напрямками:

• географічний;
  •  біотехнологічний.

​Школа-ліцей співпрацює з:

• Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки;
  • Педагогічний коледж імені Ярослава Галана;
  • Підприємство "Ландшафт і дизайн";
  • Обласний еколого-натуралістичний центр.