Головна » 2014 » Квітень » 10

До уваги присутніх був представлений урок у 8-Б класі вчителя Дибчук Л.В. на тему: «Зовнішність. Як обрати друзів». Учні успішно описували зовнішність своїх однокласників та відомих людей, розмірковували як обрати друзів, зачитували складені тексти французькою мовою.

Після уроку відбулося практичне заняття з учителями шкіл міста, а практичний психолог Бондарук Р.В. розповіла про використання психокорекційних вправ французької мови. Заступник директора з навчально-виховної роботи Кондратчук М.М. повідомила про особливості проведення ДПА та ЗНО з іноземних мов у 2014 н. р.

Семінар-практикум показав, що викладання французької мови у школі відбувається на достатньому рівні. Педагоги мали можливість ще раз пригадати інтерактивні форми навчання та ознайомитися з досвідом роботи вчителя Дибчук Л.В.

Голова методичного об’єднання вчителів іноземних мов

Якимчук Н.О.