Головна » 2014 » Травень » 08

З метою перевірки та закріплення теоретичних знань, умінь і навичок з цивільного захисту та основ здоров’я, набутих учнями протягом навчального року  був проведений День цивільного захисту 23 квітня 2014 р.

Проведено заняття з ЦЗ та основ здоров’я. Організовано виготовлення учнями ватно-марлевих пов’язок, вивчення правил користування ними, проведено цікаві та пізнавальні бесіди й години спілкування  класоводами, класними керівниками.

Проведено навчальні тренування по наданню першої  медичної допомоги потерпілим при надзвичайних ситуаціях, спортивні естафети з елементами цивільного захисту для учнів 2-их, 6-их, 9-их, 10-их класів, практичні заняття по відпрацюванню практичних навичок користування засобами індивідуального захисту.

За сигналом цивільного захисту  «Увага всім !»  о 12.40 год.  проведено  навчальну евакуацію  особового складу школи згідно розробленої схеми з застосуванням ватно-марлевих  пов’язок ( відбулось відпрацювання дій учнів та постійного складу школи у випадку уявної пожежі у кабінеті інформатики ).