Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Жовтень » 09
346

Минулого тижня працівники бібліотеки відзначали професійне свято. Їхня робота надзвичайно важлива і необхідна, оскільки пов’язана із книгою – незмінним джерелом мудрості і духовною скарбницею людства. Тож в 11-Б класі увесь навчальний тиждень був присвячений Книзі.

30 вересня в бібліотеці № 6 міста Луцька відбулася зустріч із волинською письменницею Марією Пашук. Учням 11-Б класу одним із перших пощастило почути нові вірші поетеси. Багатьох учнів зацікавило також і те, як вдається поєднувати професію лікаря і талант до написання віршів.

Поезії, присвячені подіям Майдану, сповнені великої туги. Їм притаманні громадянські, патріотичні мотиви, а також зображено страждання жінки, матері через втрату рідних людей. Авторка зуміла передати тривожний, напружений настрій, оскільки теж була в Києві під час цих історичних подій.

Наприкінці зустрічі Марія Пашук прочитала кілька поезій про кохання і наголосила на тому, що вірші повинні бути римовані, але сучасна молодь тепер надає перевагу неримованій поезії.

Зустріч із письменницею змусила усіх нас задуматися не тільки над роллю книги у житті людини, а й над тим, в який непростий час ми живемо.

Наступним культурним заходом була виховна година на тему: «Любімо і шануймо книгу!».

UA arrow mail

ЛНВК ЗОШ №7 I-IIст. -природничий ліцей