Головна » 2014 » Жовтень » 10

Наталія Бугай ознайомила учнів 3-Б класу з своїми творчими доробками та провела  цікавий майстер клас по виготовленню ляльки-мотанки. Захопленню, радості, здивуванню у дітей не було меж.

Калина – окраса рідної землі.  Саме тому школярі вирішили посадити кущ калини біля школи.

Волинський обласний центр еколог-натуралістичної творчості учнівської молоді.  Учні 3-Б класу були присутні на урочистій лінійці з нагоди початку нового навчального року і отримали почесні звання «Юні екологи Волині».

Учні та батьки 3-Б класу  написали  листа воїнам АТО. У своєму листі вони висловили подяку захисникам, побажання,  підтримку. Свої почуття, переживання і побажання діти втілили у власних малюнках.

Цікавий світ – поруч! Учні 3-Б та 4-В класів 2 жовтня  завітали до міської бібліотеки №10, де вони є активними читачами, учасниками заходів, відвідують клуб «Вихідного дня», займаються в театральній студії при бібліотеці. Учні ознайомилися з найбільшими бібліотеками світу, бібліотеками незвичними за архітектурою. Переглянули  новинки та поділилися враженнями по прочитані книги за літо.