Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Грудень » 19
364

12 грудня 2014 року у приміщенні  Волинського інституту  післядипломної педагогічної освіти  за підтримки Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку, управління освіти Луцької міської ради, Волинського обласного відділення Спілки вчителів-полоністів України імені Габріелі Запольської відбулося літературно-мистецьке свято «Різдво йде!». Основною ідеєю заходу було відродження духовності, пізнання звичаїв та традицій Польщі. Участь у святі взяло понад 20 команд, які представляли навчальні заклади області, де вивчається польська мова (зокрема і учні нашого ліцею у складі Назара Шатрова, Катерини Боярчук, Дарини Кухарук, Уляни Кондратюк, Оксани Козій, Валерії Максіменкової). 

У дружній атмосфері учні розповіли присутнім про обряди та звичаї святкування різдвяно-новорічних свят у Польщі. У залі панувала дружня атмосфера, діти разом співали колядки та щедрівки, вітали один одного з різдвяними святами, весело аплодували.

Школярі співали, декламували, танцювали, представляли театралізовані сценки, вертепи. І учні, і вчителі стали рівноправними учасниками дійства. 

Учасники були нагороджені подяками та смаколиками від Спілки учителів-полоністів. Свято завершилося, але у наступному році всі команди зустрінуться знову.

UA arrow mail

ЛНВК ЗОШ №7 I-IIст. -природничий ліцей