Головна » 2015 » Лютий » 23

З метою підвищення рівня професійної компетентності педагогів початкової школи, формування інформаційної культури педагогічних працівників,  упровадження в практичну діяльність передового педагогічного досвіду та організації обміну досвідом роботи, та з  метою зацікавлення учнів та підвищення рівня їх навчальних досягнень з 02.02.2015 р. по 06.02.2015 р. проведено тиждень педагогічної майстерності  вчителів початкових класів та вихователів групи продовженого дня (ГПД).

Під час тижня вчителями початкових класів проведено  3 відкритих уроки:  урок  природознавства  «Хто такі риби»  у  1-В класі  ( вчитель Тютюрай О. В. ),  урок української мови «Іменник як частина мови. Іменники, що означають назви істот та неістот» у 3-В класі ( вчитель Кримусь Л. Я. ) та урок читання «Культура Стародавньої Греції. Міф «Дедал та Ікар» у 4-А класі   ( вчитель Боярчук Н. М. ).

В рамках тижня проведено такі заходи: мовознавчий турнір «Мова наша солов’їна!» для учнів 4-Б та 4-В класів ( вчителі Чапюк Т. І., Ващук Л. Б. ), година спілкування «У світі тварин» для учнів 2-их класів ( вчителі Ткачик А. Ф., Цимбалюк О. І., Черняк К. С. ), година спілкування для учнів 1-Б класу «У світі казки» ( вчитель Лесик М. А. ), презентація дослідницько-пошукового проекту  учнів 3-Б класу «Навіщо озеленювати  вулиці міста» ( вчитель    Кльоц О. Є. ).

Проведено майстер-клас «Лялька-мотанка» ( вчителі  Хомяк Н. В., Полетило І. О., Свідерко Л. Є. )