Головна » 2015 » Березень » 16

Вітаємо переможця фінального етапу ХІ Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників у 2014-2015 н.р.

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України No 3/3 – 9 – 1161 – 14 від 07.10.2014 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників», 10 – 12 лютого 2015 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся фінальний етап ХІ Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників.

Жигалюк Вікторія, учениця 11-Б класу отримала ІІІ місце. Керівник Лотоцький О.В.

Вітаємо переможця фінального етапу  Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів

еколого-натуралістичного напрямку  у 2015 році

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 14.08.2014 No 936 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2014-2015 навчальний рік за основними напрямками позашкільної освіти» та від 03.10.2012 No 1068 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму»,  Українським центром інноватики та патентно-інформаційних послуг, Національною академією наук України, Українським інститутом промислової власності з 10 до 12 лютого 2015 року був проведений щорічний Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напрямку.

Романчук Яна, учениця 11-Г класу отримала ІІІ місце.

Керівник Мельничук Г.В.

Вітаємо переможців ІІ ( обласного ) конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів в 2014-2015 н. р.

Секція

Прізвище ім’я учня

Клас

Місце

Охорона довкілля та раціональне природокористування

Шевчук Анастасія

Гончарук Вікторія

10-Б

МАН

Вітаємо переможця  ІІІ ( обласного) етапу Всеукраїнської учнівської  олімпіади з екології

Єршова Владислава, учня 10-Г класу

за зайняте ІІ місце.

Керівники проекту: Теплюк В.С., Лотоцький О.В.