Головна » 2015 » Березень » 23

Традиційним у «ЛНВК ЗОШ I-IIст. №7-природничий ліцей» є проведення шкільного конкурсу « ТАЛАНТИ НАШОЇ ШКОЛИ ».  У  конкурсі брали участь учні 1-11 класів. Організатори заходу надали можливість школярам розкрити свій творчий потенціал на шкільній сцені.

Обдарована молодь вразила публіку співучим голосом, запальними танцями, вмінням декламувати вірші та розказувати гуморески, грати на музичних інструментах.

Школярі довели, що вони не тільки  музиканти, танцюристи, гумористи, декламатори, а й майстри на всі руки.

Талановиті діти в усьому талановиті. Багато вражень принесли глядачам роботи та виступи конкурсантів, адже учасники готувалися заздалегідь. Слід визначити, що багато зусиль до проведення заходу доклали члени учнівського самоврядування, організатор та класні керівники «ЛНВК ЗОШ I-IIступенів №7 природничий ліцей»