Головна » 2015 » Травень » 22

8 травня у світі відзначають відразу дві пам'ятні дати: День Перемоги в Європі і День пам'яті та примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни. З цього року разом з усім світом їх відзначає і Україна.  Учні 9-Б класу провели літературно–мистецьке свято «Пам'ять серця», присвячене 70-річчю Великої Перемоги. Учні вшановували світлу пам'ять героїв Другої світової війни. Звучали воєнні та сучасні пісні, літературні етюди, захоплювали своїм драматизмом хореографічні композиції. Пам’ять усіх загиблих вшанували хвилиною мовчання – і це лише часточка великої данини пошани полеглим і живим  ветеранам, які своєю кров’ю відстояли нашу свободу у ті грізні роки фашистської навали, і тим героям, які сьогодні захищають нашу країну та віддають своє життя за наше щасливе майбутнє.
Найшанованішим гостем заходу був  Глущук Іван Маркович – ветеран Другої світової війни.