Головна » 2015 » Травень » 25

Людину завжди манить дорога, саме тому подорожувати люблять усі.

Юні мандрівники  3-Б кл. і 4 –В кл. з вчителями Кльоц О. Є., Ващук Л. Б. вирішили відправитися у подорож дитячою залізницею.

Було цікаво дізнатися, що будівництво дитячої залізничної дороги розпочалося у 1952 році, а вже у 1954 році було закінчено. І ця казкова споруда радує дітей до наших днів.

Коли за вікном майже літо, хочеться мандрувати рідним краєм, адже так багато ще не пізнаного поряд. Школярі 3-Б кл. і 4 –В кл. з вчителями Кльоц О. Є., Ващук Л. Б. продовжують вивчати не тільки пам’ятні та історичні місця України, але і відкривати нове та незвідане у рідному м. Луцьку. Таким маленьким відкриттям став для дітей музей,  що діє при Волинському обласному управлінні лісового та мисливського господарства у м. Луцьку.

Пропонуємо і вам залучатися до своїх маленьких й  великих відкриттів. Цікаве завжди поряд.