Головна » 2015 » Жовтень » 21

Школярі 4-Б класу, вчитель О. Є. Кльоц, бібліотекар школи Т. І. Ткачук  представили до уваги школярів цікавий бібліотечний урок-презентацію «Побачення з давнім Луцьком » за книгами волинських митців. Були запропоновані побачення: історичне, героїчне, мистецьке, під час яких учні декламували прозові та поетичні твори; випустили шкільну літературну газету про рідне місто «Дослідники».

16 жовтня 2015 року на базі НВК №26 м. Луцька був проведений міський семінар –практикум з трудового навчання на тему « Технологія виготовлення подарункових упаковок з текстильним декором».Учасники обмінялись досвідом роботи з теми семінару.

Вчитель  КЗ «ЛНВК ЗОШ І-ІІ ступенів №7-природничий ліцей»  Орлова З.В. презентувала фахову тему «Історія пакування»

Були проведені практичні заняття « Виготовлення макету коробочки з кришечкою» та «Виготовлення бонбоньєрки методом складання паперу.

Всі учасники семінару зазначили практичну значимість та актуальність даної теми.