Головна » 2015 » Листопад » 13

11 листопада 2015 року в школі відбувся психолого-педагогічний консиліум з питань адаптації учнів 5-их класів до навчання в основній школі.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Кондратчук М.М. ознайомила колектив з соціально – психологічними умовами розвитку учнів середніх класів.  Класні керівники   ознайомили  колектив з результатами класно-узагальнюючого контролю в 5-их класах.

Практичний психолог школи Бондарук Р.В. доповіла про результати психолого-педагогічного дослідження, проведеного серед учнів 5-их класів. Окрім цього вона надала вчителям, що працюють в 5-их класах, психолого-педагогічні рекомендації по роботі з п'ятикласниками різних категорій.

Після обговорення отриманих результатів було вирішено на батьківських зборах ознайомити батьків учнів 5-их класів з результатами досліджень.

9 листопада у школі  відбулася низка заходів, присвячених Дню української писемності та мови.  Було проведено бібліотечні уроки, учнівські лекторії та години спілкування, під час яких учні дізналися про історію свята, про життя Нестора-Літописця та про сучасний стан української мови. Окрім того, кабінетах української мови та літератури були організовані тематичні виставки, підготовлено спецвипуски шкільних літературних газет «Сузір’я слова», присвячених цій даті. З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури учні та вчителі долучилися до акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності», написавши диктант «Радіодиктант національної єдності  – п'ятнадцять  років».  Також у день свята  стартував ХV Міжнародний конкурс з української мови ім.Петра Яцика.

Одним із цікавих заходів було літературно-мистецьке свято, підготовлене учнями 10-Б та 8-Б класів "Мово наша солов'їна".