Головна » 2015 » Грудень » 01

26 листопада у нашій школі було проведено свято-конкурс «Українська краса – довга коса!». Свято найяскравішої ознаки дівочої краси, гордості і окраси дівчини - її косам. Мета  заходу- ознайомлення учнів з символом українського народу - дівочою косою, що є ознакою цнотливості, честі, краси, багатства, формування  уявлення про давній народний звичай - вшанування дівочої коси, як символу гідності та честі кожної дівчини.

Перемогу у даному конкурсі здобули учениці 8-Б класу Кухарук Дарина та  7-А класу Сисоєва Юлія.

16 листопада 2015 року у « ЛНВК ЗОШ І-ІІст. № 7 – природничий ліцей » проходив День толера́нтності. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповіданняетнічної належності чи кольору  шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації і недопущення геноциду