Головна » 2016 » Лютий » 24

19 лютого до Дня вшанування героїв Небесної сотні у стінах«ЛНВК ЗОШ І-ІІст.№ 7- природничий ліцей» відбувся патріотичний захід -  День патріота.

У цей день ми нібито поринули у справжню історію створення Незалежної України. Кожен клас став куренем, який мав свою назву, девіз і патріотичний дух. Також вони показали свої чудові флешмоби. Милували око народні вишиванки, у які були одягнені учні та вчителі  нашої школи.  Від самого ранку у школі проходили різні цікавинки. Однією з них була вікторина «Як ми знаємо історію нашої держави». Кожен учень, зайшовши в школу, давав відповіді на запитання.

Ми вшанували пам’ять Небесної сотні та героїв АТО хвилиною мовчання.  У нашому залі був присутній справжій патріот України , воїн,  захисник, учасник АТО - Крук Генадій Вікторович.

Зворушливі слова долинули до сердець кожного, оскільки патріотизм кожного із нас, любов до ближнього і до країни поведуть нашу державу вперед! Наш захід закінчився такими словами:" Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо "Герої не вмирають"

З 28.01.2016р. по 19.02.2016 р.  була проведена  декада  педагогічної майстерності  вчителів початкових класів та вихователів групи продовженого дня.

Основні завдання, реалізація, яких була у рамках декади:

• активізація методичної роботи, розвиток творчої діяльності, професійної майстерності та компетентності педагогів.
  • пропагування передового педагогічного досвіду;
  • створення у навчально-виховному процесі атмосфери успіху, яка сприяє розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей вихованців, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів;
  • обмін педагогічним досвідом.

Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів.

Свято «Зимуючі  птахи»

Година спілкування «Стрітення Господнє. Розповіді про виникнення свята, його традиції»

Година спілкування «Стежкою добра»

Засідання клубу «Чомучки»