Головна » 2016 » Квітень » 25

Учні десяти шкіл міста, зокрема і «ЛНВК ЗОШ І-ІІ ст.№7-природничого ліцею», вийшли на Театральний майдан, щоб взяти участь у відкритому чемпіонаті із плетіння маскувальних сіток «Патріотів юних рученята захистити хочуть тата».

Чемпіонат провели 22 квітня за ініціативи Волинської обласної організації «Об'єднання українок «Яворина» та громадського руху «Мистецький форпост».

Акцію провели за підтримки благодійного фонду «Фонд Володимира Вдовенка «Людина – мірило всіх речей», депутата Луцької районної ради Юрія Цейка та ВО «Свобода».

Усім учасникам вручили символічну подяку у вигляді грамот та пряників.

ВБФ «Серце до серця» щорічно проводить акції з метою забезпечення дитячих лікарень якісним медичним обладнанням.

З 4 до 24 квітня 2016 року в усіх областях України відбулась акція з метою збору коштів для закупівлі реанімаційного медичного обладнання. «ЛНВК ЗОШ І-ІІ ст.№7- природничий ліцей» щорічно долучається до цієї акції, це вже стало традицією.

Волонтерами стали і учні нашої  школи. Кошти збирали протягом усієї акції «Серце до серця» в приміщенні школи, а 24 квітня( в фінал акції) на вулицях        м. Луцька.

14 квітня Волинські координатори Всеукраїнської Благодійної акції "Серце до серця" зустрілися з волонтерами з Луцьких  шкіл та провели навчальний тренінг щодо волонтерства.

Волонтери «ЛНВК ЗОШ І-ІІ ст. №7-природничого ліцею» теж відвідали цей захід та почули багато нового та повчального для себе.

Напередодні  Пасхальних свят для учнів 1-В і 4-Б класів (вчителі Л. Б. Ващук,     О. Є. Кльоц) був   проведений майстер-клас, під час якого діти вчилися створювати незвичне печиво. Кольоровою глазур’ю прикрашали-розписували медове печиво у формі яйця, зайчика, курчатка, качечки.  Для школяриків це була і арттерапія, і  справжня майстерня художника. Під час майстер-класу панувала дивовижна атмосфера – добра, любові, щастя.

Найприємнішим для дітей було те, що після виставки і фотографування  кожен зміг свій смачний шедевр забрати додому, щоб порадувати  подарунком близьких, покласти до пасхального кошика.

У чудо-печиво діти вклали свої  світлі й  добрі наміри, найкращі побажання у Великодні дні.

14 квітня 2016 р. у «ЛНВК ЗОШ І-ІІ ст.№7-природничий ліцей» відбулося свято французької мови «Французька весна -2016». Учні всіх навчальних закладів міста Луцька, у яких вивчається французька мова, взяли активну участь у святі. Школярі танцювали, виконували пісні, декламували байки та поезію французькою мовою. Кожен  учасник концерту отримав диплом  від обласної асоціації «Французький альянс».

На святі були присутні вчителі французької мови міста Луцька, методист відділу гуманітарних дисциплін ВІППО Ураєва І. Г. та методист ММК управління освіти Луцької міської ради Чухнова О. П. Учасники свята продемонстрували високий рівень акторської майстерності, сценічної культури та режисерський задум. Усі присутні отримали надзвичайне задоволення та море позитивних емоцій.