Головна » 2017 » Лютий » 06

В рамках проекту «Безпечне дитинство» в обласній бібліотеці для дітей  відбулась інформ-презентація «Історія пожежництва на Волині». Начальник Сектору взаємодії із ЗМІ та роботи з громадськістю Нестеров Володимир Анатолійович, знайомлячи дітей із етапами розвитку пожежної справи в Україні, наголосив, що пожежна справа в Україні та, зокрема, на Волині має багатовікову історію і нерозривно пов’язана з історичним минулим українського народу. Сьогодні, на початку ХХI століття, перед пожежною охороною України постають нові завдання – це створення надійних систем захисту атомної енергетики, комунікацій та космічної техніки, щоб окреслити шляхи майбутнього пожежної охорони потрібно знати і пам’ятати її минуле.
Учні 5-А класу з цікавістю слухали розповідь, активно задавали питання та щиро дякували за цікаву бесіду.