Головна » 2017 » Жовтень » 16

До Дня українського козацтва 13 жовтня 2017 року проведено виховний захід «Козацькому роду - нема переводу» ( 4-В клас)

13 жовтня 2017 року було проведено конкурс-змагання "Козацькі забави" серед учнів 5-х класів.

12 жовтня 2017 року в "ЛНВК ЗОШ І-ІІ ст. №7-природничий ліцей"  було оголошено підсумки обласного конкурсу малюнків "Безпечна Україна" від Регіональної Газової Компанії "Волиньгаз".  Перемогу здобула учениця 5-А класу Дем'яненко Дар'я.

12 жовтня 2017 року відбувся конкурс патріотичної пісні  "Пісня - душа нації" серед учнів 3 - 4 класів, приурочений Дню українського козацтва та Дню захисника України.

3 жовтня 2017 року проведено  екологічну експедицію  за  маршрутом  «Луцьк – Маневичі (Маневицьке лісове господарство) – Маневицький район (Соф’янівське лісництво, Оконське лісництво) – Луцьк»  для учнів 10-Б, 10-Г класів.

Головний лісничий ДП «Маневицького лісового господарства»  Ляхович Роман Ігорович, лісничий  «Софянівського  лісництва»  Оласюк Іван Олександрович, лісничий «Оконського лісництва»  Мирка Андрій Володимирович  провели  екскурсію  основними природно-заповідними об’єктами: загальнозоологічним заказником «Соф’янівський резерват», гідрологічним заказником «Світлий», державним ботанічним заказником місцевого значення «Соф’янівський», гідрологічною  пам'яткою природи «Оконські джерела». Велику увагу лісівники приділяють охороні і захисту лісу, мають на озброєнні необхідні технічні засоби.

Школярі ознайомилися  лісовою продукцією, яка може використовуватися не тільки для харчування дорослого населення, але й для дитячого харчування, з рослинами та тваринами,  які занесені у Червону книгу України. Висловлюємо щиру вдячність працівникам ДП “Маневицьке лісове господарство” за змістовну екскурсію та незабутні враження.

ВІТАЄМО

ПЕРЕМОЖЦІВ  ПРИРОДНИЧОГО ФОТОКОНКУРСУ «Немає на Землі раю, а є його куточки – 2017»:

І місце – Грушицьку Марту, ученицю 11-Г кл.

Номінація « Подорож у мрії» ;

ІІ місце – Жовніра Максима, учня  11-Г кл.

Номінація « Мандрівник-філософ, що пізнає світ» ;

ІІ місце – Коржик Юлію,  ученицю 11-Г кл.

Номінація « Природа-творець всіх творців» ;

ІІ місце –Боярчук Катерину, ученицю 11-Б кл.

Номінація « Чарівне плесо» ;

ІІІ місце – Кльоц Софію,  ученицю  8-В кл.

Номінація « Подорож у мрії» ;

ІІІ місце – Савочку Богдана,  учня 7- Б кл.

Номінація « Краєзнавчі відкриття» ;

ІІІ місце – Стащук Леоніда,  учня  7- Б кл.

Номінація « На хвилях мрій»