Головна » 2017 » Жовтень » 30

Вчителі англійської мови Ткачук-Грушицька Л.В. та Свистун С.В. провели позакласні заходи з теми “Happy Halloween” у 4-А та 4-Б класах. Учні з радістю співали пісні, виготовляли листівки та дізнавалися багато нового про традиції свята.

27 жовтня 2017 року відбулася посвята в першокласники.

Благодійна акція "Допоможи солдату", де учні навчального закладу передали допомогу бійцям АТО через волонтерів центру "Серце патріота"

18 та 19 жовтня  учні 2-Б класу та класовод Кльоц Оксана Євгеніївна  представили дослідницько-пошуковий проект «Природа навколо нас. Осінь». Із своїми дослідженнями юні природолюби ознайомили учнів 1-2 класів та батьків.

26 жовтня 2017 року відбулася інавгурація президента Учнівського самоврядування.

17 жовтня 2017 року учні навчального закладу відвідали дитячий будинок "Малютка"