Головна » 2017 » Листопад » 08

25 жовтня відбувся семінар методистів природничих дисциплін районних (міських) методичних кабінетів, об′єднаних територіальних громад «Удосконалення системи науково-методичної роботи як шлях підвищення професійного рівня, розвитку творчості педагогів».

Досвідом створення в школі STEM-орієнтованого навчального середовища як сукупності умов для інноваційного розвитку особистості вчителя та учня поділилася Н. В. Карюк, директор НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 7 — природничий ліцей». Заступник директора О. В. Лотоцький розповів про співпрацю школи з вищими навчальними закладами та громадськими організаціями.

Учасники семінару мали можливість побувати на засіданні міської творчої групи вчителів природничих дисциплін ( С. В. Козлович, Г. В. Мельничук, Л. М. Савочка, Ж. М. Ільчук, Л. Л. Шевчик, О. М. Бельська, Л. П. Савлук) та долучитися до проектування інтегрованих уроків.

Реалізацію наскрізних змістових ліній предметів природничого циклу засобами позакласної роботи яскраво розкрито перед учасниками заходу виступом учнівської агітбригади екологічного спрямування.