Головна » 2017 » Листопад » 14

13.11.2017р. учні 2-Б класу та класовод Кльоц О. Є. провели виховний захід «Здоров’я – всьому голова» для учнів других класів та батьків. Школярі розповіли про цінність здоров’я і його складові, ознайомили  з чинниками, які впливають на здоров'я, пропагували  здоровий  спосіб життя та прагнення дбати про власне здоров’я.

IMG_1623 IMG_1623вч вч

27 жовтня відбулося свято – Посвята у ліцеїсти учнів 10-тих класів. На заході учні 10-Б та 10-Г класів продемонстрували свої таланти, представили класи. Ліцеїстів прийшли привітати батьки, які благословили їх святим хлібом – короваєм. Молодші братики та сестрички прочитали віршовані привітання.

Тепер десятикласники носять почесне звання ліцеїстів. Вони отримали офіційний документ – книгу ліцеїста. Сподіваємося, що це стане успішним стартом дорослого життя.