Головна » 2017 » Грудень » 11

1 грудня 2017 року учні навчального закладу долучилися до  щорічної  Всеукраїнської  благодійної акції "Миколай про тебе не забуде". Головною метою акції є: привітати дітей-сиріт, дітей  з неблагополучних сімей та дітей, батьки  яких перебувають у зоні проведення АТО або загинули під час АТО і подарувати їм подарунки до Дня Святого Миколая.

6 грудня 2017 н. р. учні 2-Б класу та класовод Кльоц Оксана Євгеніївна  представили  дослідницько-пошуковий проект «Природа навколо нас. Зима». З своїми дослідженнями таємниць зими, творами Антоніо Вівальді та Петра Чайковського «Пори порику. Зима», веселими екологічними іграми  юні природолюби ознайомили однолітків та батьків. Випустили публікації «Таємниці природи. Зима», етноекологічний календар «Зимові свята»; представили свої доробки:  малюнки та поробоки з природного матеріалу.