Головна » 2018 » Вересень » 04

По-новому, урочисто й доброзичливо святкували учні, батьки, педагоги День знань у КЗ «ЛНВК ЗОШ І-ІІ ст. № 7 – природничий ліцей». Найбільше уваги було до першокласників, адже вони з 1 вересня навчатимуться в НУШі. Школа ретельно готувалася до нових учнів (оснащені класні кімнати, досвідчені педагоги, спортивні та ігрові майданчики).

Початкова школа радо зустріла першокласників! Під час урочистої лінійки – ніяких офіційних промов, лише мудре слово директора, ласкаві погляди вчителів, дружні поради учнів. А ще музичні та танцювальні виступи школярів.

Щиро, весело, зацікавлено першокласники помандрували коридорами школи. 1 вересня діти мали можливість помріяти й пофантазувати! Адже мрія – це запорука щасливого життя, а педагоги 7 школи переконані, що навчання в НУШі подарує дітлахам радість пізнання!