Головна » 2018 » Вересень » 21

Сьогодні, 21 вересня 2018 року, у 2-А класі відбувся майстер-клас «Казковий кіт», який провела лектор художнього музею Старикова О. А. Під час  лекції учні дізналися, що перші письмові згадки про кішок відносять до V ст. до нашої ери. Під час проведення майстер-класу діти відчули себе художниками-майстрами і кожен створив власний оригінальний витвір мистецтва – «Казковий кіт». Учні 2-А класу «Інтелект України» отримали естетичну насолоду та задоволення від сьогоднішнього заняття.

21 вересня 2018 року в ''ЛНВК ЗОШ I-II ст.№ 7- природничий ліцей'' відбулися заходи щодо Міжнародного Дня миру.

20 вересня 2018 року ліцеїсти 10-Б та 10-Г класів відвідали Воротнівське лісництво Ківерцівського ЛГ. Пізнавальна екскурсія, захоплюючі тренінги та ігри, організовані соціальним педагогом закладу Риковською Н. М., спортивні змагання, які провів учитель фізичної культури Федорчук В. С.  Це не лише активний відпочинок старшокласників, а й пізнавальні практичні заняття. Адже, сьогодні школа - це не лише засвоєння теоретичного матеріалу, а й застосування знань у практичному житті. Задоволені діти, чудова місцина, безліч позитивних емоцій!!!