Головна » 2018 » Листопад » 01

30 жовтня 2018 року відбулося засідання методичного об'єднання класних керівників на тему: "Формування мотивації класних керівників до вдосконалення професійної майстерності згідно НУШ". Педагоги також взяли участь у майстер-класі із виготовлення патріотичних бейджиків.

Учні 11 класів 25-28 жовтня 2018 року відвідали столицю України. Київ зустрів прохолодною погодою, але подарував неймовірно теплі враження. Школярі побували у Межигір'ї, Верховній Раді України, Маріїнському палаці, ПінчукАртЦентрі, музеї Води, музеї народної архітектури і побуту Пирогово. Здійснили пішохідну екскурсію Хрещатиком, вулицею Грушевського та Майданом Незалежності - місцях, де кров'ю написано історію сучасної України. Відвідали найвідоміші храми столиці: Володимирський собор, Софію Київську, Михайлівський Золотоверхий монастир.