Головна » 2018 » Листопад » 25

Працюючи з дітьми нашої школи ми виконуємо просвітницькі  й виховні функції. Ми хочемо, щоб діти та їх батьки знали, що   енергія вичерпна і її слід розумно й економно використовувати, й що існують так звані альтернативні й чисті види енергії, що гарантують людству  майбутнє.  Економія ресурсів і енергії - реальний спосіб зменшити витрати і зберегти довкілля  для майбутніх поколінь.

Саме тому учнями 3 –Б класу, вчитель О. Є. Кльоц  був представлений  дослідницько-пошуковий проект «Енергозбереження». Школярі проведи дослідження про альтернативні види енергії та їх необхідність в сучасному житті,  а також створили презентацію; підшукали цікаву і корисну інформацію для однолітків та батьків про переваги і недоліки екологічно чистої енергії, про те, як можливо зберігати енергію, розробили поради; випустили  шкільну літературну газету «Довкілля», пам’ятку – буклет  «Збереження енергії в оселі – збереження клімату планети»,

Охороняти природу — значить охороняти Батьківщину. Природа – джерело енергії,  краси і добра.

В небі завжди сонце світить ясно,

А в душі не має пустоти.

Світ тобі всміхається привітно

Якщо є багато доброти

21 листопада 2018 року в 4-В класі відбулася година спілкування «Той, що творить добро, творить саме життя»,присвячена Василю Олександровичу Сухомлинському, вчителю, який все своє життя віддав дітям. Книги В.О.Сухомлинського навчають бачити й розуміти прекрасне, адже від розуміння краси починається все найкраще, що є в людині, починається краса людських вчинків.