Головна » 2018 » Грудень » 18

18 грудня в закладі відбувся благодійний ярмарок-продаж дитячих доробок до Дня святого Миколая. Кошти, отримані від продажу, будуть використані на потреби для воїнів АТО.

14 грудня учні 10-Г класу взяли участь у «Дні відкритих дверей» в Управлінні Державного агентства рибного господарства у Волинській області, який проводився в рамках Всеукраїнського тижня права.

Під час зустрічі начальник Управління Тарас Куньчик та державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля розповіли старшокласникам про основи діяльності Управління, обов’язки інспекторів рибоохорони, якими нормативно-правовими актами у своїй діяльності вони керуються та якими законами регулюються відносини у сфері рибного господарства України.

Учнів ознайомили з відповідальністю, передбаченою за порушення правил рибальства, продемонстрували дозволені та заборонені знаряддя вилову риби, а також спеціальні засоби, якими інспектори рибоохорони користуються при затриманні правопорушників, що викликало неабиякий інтерес у дітей.

Також учням було продемонстровано відеоматеріали, відзняті інспекторами під час проведення рибоохоронних рейдів, а саме: особливості їх проведення, виявлення заборонених знарядь лову, затримання порушників та оформлення протоколів про адміністративні правопорушення.