Головна » 2019 » Жовтень » 17

Школа – це дивовижний світ. Є в ньому місце і для напруженої праці, і для розваг та відпочинку. Два місяці навчання маленьких першокласників швидко минули. І, як винагорода за напружену працю, відбулося традиційне свято у вигляді квест-гри для молодших учнів – «Посвята у першокласники». При допомозі казкових героїв діти змогли виконати всі завдання і отримали у  нагороду символічні ключі від Країни Знань.

Першачки «ЛНВК ЗОШ І-ІІст.№7 – природничий ліцей» офіційно стали школярами.

О, місто моє сивочоле,

Над Стиром з  поглядом в майбутнє.

Будови зводиш ти навколо

І зберігаєш незабутнє.

В  тобі і велич, і натхнення,

І славлять ім’я твоє люди.

Невтомна праця покоління

У нагороду тобі буде.

Лариса Ковальчук

Подорожі — один із варіантів побачити світ, насолодитись його красою і неповторністю. Завдяки їм у нас з’являються спогади, здатні зігрівати душу навіть в найлютіші морози. Хочеться мандрувати рідним краєм, адже так багато ще не пізнаного поряд. Саме таку захоплюючу мандрівку здійснили учні 1-В класу  разом зі своїм вчителем Л.Б.Ващук. Навчатись можна не тільки за партою, а і подорожуючи тролейбусом вулицями рідного міста.