Головна » 2019 » Листопад » 04

Учні 4-А класу побували на екскурсії Луцьк-Дрогобичі - Трускавець - Східниця.

Тепла, сонячна погода сприяла пізнати красу рідної Батьківщини. Гориста, але прекрасна природа зачарувала нас. А повітря! Дихаєш і не можеш надихатися ним.

Вразили Трускавець, Дрогобичі, східниця. Тут ми побували в дельфінарії, гуляли в парку, підгодовували білочок. Просто казка!

Увечері перед сном ділились враженнями. Їх дуже багато. Ми переконались, що наша Україна - найкраща у світі!

23 жовтня учні 3-В класу мали унікальну можливість познайомитися з творчістю талановитої землячки – поетеси, авторки віршів для дітей, умілої майстрині Наталії Бугай. Відчути себе справжніми творцями, створити свої перші ляльки-мотанки допоміг майстер-клас, який майстриня провела у школі № 7. Справді, лялька – могутній магічний оберіг, символ зв’язку між поколіннями. Виготовляючи ляльку, діти вкладали у неї власну енергію, думки і побажання та  створили особливий подарунок своїм родинам.