Головна » 2019 » Грудень » 09

На початку грудня шкільний ляльковий театр «Дивограй» (режисери: вчитель О. Є. Кльоц, шкільний бібліотекар Т. І. Ткачук) запросив учнів 1-4 класів, свої родини на прем`єру вистав: «У казковому лісі», «Звірята лікують книгу», «Цілюща травинка», «Лісова школа». Учні 4-Б класу, готуючись до лялькової вистави, випробували себе як актори, художники, співаки, художники, декоратори,  їх діяльність — це нові відкриття.

Щасливі посмішки, очі, що сяють і радісні обличчя школярів після спектаклів лялькового театру переконливо свідчили, що вистави сподобались, діти полюбили цей театр.

Окрилені успіхом, учні 4 -Б класу мріють вже  і  про нові постановки.

Ляльковий театр має чудовий виховний вплив, створює гарний настрій, збагачує дітей враженнями, викликає у них різноманітні емоції, сприяє їх загальному розвитку і естетичному вихованню.