Головна » 2020 » Лютий » 28

Щороку 14 лютого люди відзначають День святого Валентина. Це свято сповнене кохання, краси, доброти та сердечності. Історія походження цього свята оповита легендами та міфами, а традиції святкування різноманітні.

Святкували його і у Луцькій загальноосвітній школі № 7. Квест «День святого Валентина» допоміг учням 3-Б (класовод: Город С. І.) та 3-В (класовод: Черняк К. С.) класів дізнатися про трагічні події, які передували заснуванню цього свята. Подорожуючи по різних локаціях-країнах, діти дізналися про традиції святкування Дня Валентина у Шотландії, Італії, Англії, Білорусії. Цікаві конкурси, естафети, ігри, танці та пісні супроводжували учасників квесту. Усі учасники отримали «валентинки» з хорошими побажаннями та позитивні емоції.