Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів
40

В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання  учні 3-Б класу (вчитель  Кльоц О.Є.) завітали до міської бібліотеки-філії  №10 на зустріч з Волинською авторкою Марічкою Муляр.

  Третьокласники ознайомилися з творчим шляхом Марічки Муляр, її поетичними доробками. Авторка читала свої улюблені вірші про довкілля… Дивовижний і  чарівний світ поезії, де любов, радість, доброта, щастя, зачарував школярів. Юні читачі теж читали вірші про природу,  демонстрували свої ілюстрації до поезій. У дружньому колі школярі мали можливість отримати відповіді на свої запитання, висловити щирі побажання поетесі.

По закінченню зустрічі учні поділилися враженнями по свої улюблені книги, ознайомилися з новинки бібліотеки та обрали  книги за інтересами для читання.

 

  

 

54

З метою популяризації української книжки учні 8-Б класу відвідали Волинську обласну друкарню. Працівники підприємства ознайомили школярів із технологією створення книжки. Діти на власні очі побачили «народження» друкованого шедевру.

  

54

5 квітня 2019 року о 15.00 год.

у  КЗ «ЛНВК ЗОШ І-ІІ ст. № 7 –  природничий ліцей»

відбудеться  звітний концерт

учнівської художньої самодіяльності

 «У життя – через красу»

у приміщенні Палацу учнівської молоді

51

У повітрі пахне весною, радістю. Все в природі оживає, вирує… Що може бути чарівнішим, ніж пробудження природи! Дивовижна пора року, неповторна, адже кожен новий день наповнений подіями, тільки потрібно придивитись, прислухтись...

В усьому дивовижна гармонія і злагодженість. У чарівну музику весни щодня вплітаються нові звуки, дивовижні мелодії, створюється неповторна чарівна симфонія, яка звучить над весняний світом і наповнює серця ніжністю, радістю і любов’ю. Учні 3-Б класу з учителем Кльоц О.Є. запросили школярів та батьків до літературної вітальні «Чарівна мелодія Весни».

Третьокласники читали вірші про весняну красу, демонстрували свої ілюстрації до поезії, весняні композиції, доробки. Пісні, уривки класичних творів, весняні відеоролики допомогли поринути у світ весняного та чарівного дива, створити відповідний настрій.
Дивовижний і чарівний світ весняної казки, де ласка, любов, радість, щастя, натхнення ще надовго збережеться у душах дітей і дорослих… Дивовижна весна панує довкола...

  

   

 

 

 

47

Переможця міського етапу Малої олімпіади з математики учня 4-В класу 

Деркача Андрія

(вчитель: Ващук Леся Борисівна)

50

Учні 11-х класів прослухали лекцію із психології та соціології у СНУ ім. Лесі Українки. Цікаве спілкування з викладачами, студентами допомогли зрозуміти важливість таких наук як психологія та соціологія. Після лекції школярі отримали сертифікати. 

  

 

46

     Найважливішим у педагогічній діяльності - це гармонія у  стосунках з учнями, їх батьками та      колегами, постійний пошук  і самовдосконалення ”.

     Існує  добра традиція - проведення шкільних предметних тижнів. У початкових класах тиждень має свої особливості, адже предметів у нас багато. Важливо так спланувати його, щоб заходи поєднували різні предмети, були цікавими й корисними, сприяли інтелектуальному, фізичному, естетичному, творчому розвиткові дитини, стали для учнів святом і надовго  запам'яталися. Саме такий творчий тиждень провели вчителі початкових класів.

   Уроки: 2–А клас   “ Навчаємося разом ”  Н. В. Хомяк,

4 – Г клас  “ Повторення вивченого про дієслово. Роль дієслів у реченні ” Т. С. Грицай,

1-В клас  “Я досліджую світ. Моє улюблене заняття ”  Н. Є. Барчук, 

1-Б клас “ Веселий трамвай. Закріплення звукового значення букви Й й; читання з нею ” О. В. Тютюрай, 

3-В клас  “ Олена Пчілка  “ Діброва смутная...” ” Л. Я. Кримусь,

3 – А клас “ Прикметники - антоніми ” Л. Є. Свідерко.

Виховні  заходи:

1-А клас виховна бесіда Моя Батьківщина – рідна Україна    І. О. Полетило, 4-В класу  квест - гра Стежками дружби  Л. Б. Ващук,

4-Б клас    літературна година “ Краса Лесиного слова ” і шкільний  конкурс читців поезії Лесі Українки  Т. І. Чапюк,

4 –А клас  виховний захід  “Ні! Я жива! Я буду вічно жити! Н. М. Боярчук,

 2-Б та 2-В класи свято  “ Стрітення Господнє   Город С. І. та Черняк К. С.,

 3-Б клас “ Свято казки ”  О. Є. Кльоц,

 1-2 класи  виховний захід “ Здоровим будь! ” О. І. Цимбалюк, А. Ф. Ткачик (вихователі ГПД),

3 - А клас свято  “ Ти себе Українкою назвала ” Л. Є. Свідерко.

  

  

  

   

   

  

  

49

Усі ми в світ прийшли, щоб жити,
Добро творити на землі.
Учіться, діточки, любити,
Навчайтеся, поки малі.

 

Надія Красоткіна

 

         З метою розширення уявлення дітей про таке поняття як доброта, формування уміння диференціювати ознаки доброго і злого, ознайомлення з терміном “булінг”,  14 лютого 2019 року заступником начальника відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Волинській області Боярчук Оксаною та головним спеціалістом з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Волинській області Кондаревич Іриною проведено виховний урок на тему: “Людина починається з добра. Стоп булінг” із учнями 1-В класу Комунального закладу "Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №7 - природничий ліцей" .

          В ході уроку діти розв'язували цікаві ситуації, брали активну участь в їх обговоренні, навчались виховувати позитивне світосприйняття, бажання зростати добрими, чуйними та сприяти створенню дружнього дитячого колективу.

  

 

 

36

    Казка – це світ чарівний та незвичний,

    Казка – це диво, сповнене краси.

    Поринуть в казку, це ж бо так цікаво,

    Це справді свято, радість для душі.

    Казки  упродовж віків були і залишаються провідниками доброти і милосердя. Вони несуть мудрість поколінь, спочатку виховують, а вже потім розважають.

  Учні 3-Б класу (класовод Кльоц О.Є.) запросили на чарівне та захоплююче «Свято казки».  Школярі  перевтілились в різних казкових героїв, поринули в атмосферу свята і  відчули себе справжніми акторами, декораторами, костюмерами, режисерами, звукорежисерами…

  Юні актори запропонували переглянути музичну виставу «Семеро кошенят»   та інсценізацію казки «Семеро козенят» (на новий лад).  

 Третьокласники підготували  презентацію  малюнків до улюблених казок, книжкову  виставку «Чарівний світ  казки».   

 Дитячий глядач та батьки  жваво реагував на гру юних акторів, сміялися і тішилися  видовищу разом з героями вистав.

     Свято подарувало і артистам, і глядачам багато радості, позитиву та веселого настрою. Глядачі були задоволені та підтримали акторів бурхливими оплесками.

 

   

 

 

44

30 січня у закладі відбулося засідання міської школи передового педагогічного досвіду учителів математики ( керівник Хома Л. Л.). Педагоги міста ознайомилися з вільно-поширюваним динамічним геометричним середовищем GeoGebra, яке дає можливість створювати «живі креслення» для використання в геометрії, алгебрі, планіметрії ( учитель Климюк Л. Л.) та середовищами для створення пазлів, інтерактивних вправ, ребусів, кросвордів, генератором QR-кодів ( учителі Сафатюк О. А., Росоловська О. М.)

  

  

« 1 2 3 4 ... 25 26 »
UA arrow mail

ЛНВК ЗОШ №7 I-IIст. -природничий ліцей