Головна » Архів матеріалів

З огляду на ситуацію, що склалася, випускники закладів освіти можуть змінити місце проходження ЗНО.

Першочергово таке право отримали учні, які навчаються в закладах загальної середньої освіти інтернатного типу, закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти.

Зміна місця проведення ЗНО можлива лише за умови, що місце проживання і місце розташування закладу освіти розміщені в різних областях або відстань між ними перевищує 150 км.

Для внесення змін випускнику потрібно звернутися до особи, відповідальної за реєстрацію у його закладі освіти. Адміністратори закладів освіти мають подати інформацію про внесення змін до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти не пізніше 18 травня.

Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня.

Навчальний рік у школах по всій країні завершиться дистанційно. Календар навчання виглядатиме так:

▪ до 31 травня триватимуть заняття;

▪ до 1 липня має бути завершений навчальний рік;

▪ до 15 червня школи завершують оформлення: свідоцтв про здобуття базової середньої освіти; свідоцтв досягнень та табелів навчальних досягнень;

▪ упродовж червня школи на педагогічних радах розглядають питання про переведення учнів до наступного класу.

Випускники 11-х класів отримають документ про здобуття освіти після завершення ДПА у формі ЗНО. Якщо учні 1-8, 10 класів не планують навчатися в іншому закладі освіти, школи надсилають копії документів учням електронною поштою, а оригінали документів видадуть у вересні 2020-2021 навчального року.

Попередньо МОН повідомляло, що цьогоріч державна підсумкова атестація для учнів 4-х та 9-х класів скасована.

Для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 у 2019/2020 навчальному році МОН рекомендує утриматися від проведення масових заходів, зокрема – останніх дзвоників та випускних вечорів.

Уся інформація, пов'язана зі змінами в системі освіти через карантин, зібрана на окремому ресурсі: http://mon-covid19.info

Традиція писати писанки сягає своїм корінням в далеке минуле. Писанка є одним з основних символів Великодня, що означає відродження та перемогу життя над смертю. Виконують писанки в таких техніках, як дряпанка, крапанка, крашанка, писанка. Пишуть писанки завжди з гарним настроєм та світлими намірами, духовно очищуючись. Яйця повинні бути білі і мати правильну форму. Фарбують яйця природними барвниками, або ж харчовими. Кожен колір на писанці має своє значення. Наприклад: жовтий символізує тепло, небесні світила, урожай; червоний - добро,радість,життя; зелений - весняне пробудження природи. Багатоколірна писанка є символом родинного щастя, миру та добробуту. Орнамент зображений на писанці також має своє значення. Пропоную вам писанку із зображенням зірки, що символізує сонце та ранішню зорю.

Відомі сучасні митці Волині

« 1 2 3 4 ... 31 32 »