Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів
309

Вітаємо переможців І ( міського ) конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів в 2015-2016 н. р.

Відділення

Секція

П І Б

учня

Клас

Місце

Базова дисципліна

Науковий керівник

1

Хімії та біології

Медицина

Дуда    Ігор Олександрович

11 - Б

І

Біологія

Лотоцький Олег Володимирович, учитель-методист, учитель біології, предмета “Захист Вітчизни”

2

Хімії та біології

Валеологія

Осипюк  Ольга Юріївна

10 - Б

І

Біологія

Дмитроца Олена Романівна,

 доцент, кандидат біологічних наук, учитель спецкурсу «Фізіологія людини»

3

Математика

Прикладна математика

Блоха     Алла Петрівна

10-Б

І

Математика

Чимрук Олена Віталіївна,

 вчитель-методист,  учитель математики

4

Хімії та біології

Зоологія,

ботаніка

Єршов Владислав Олегович

11-Г

ІІ

Біологія

Теплюк Вадим Сергійович,

доцент, кандидат біологічних наук, учитель спецкурсу “Фізіологія тварин”

5

Екології та аграрних наук

Агрономія

Власюк Олександра Юріївна

10 -Б

ІІІ

Біологія

Голуб Сергій Миколайович,

доцент,  кандидат сільськогосподарських наук, учитель спецкурсу «Грунтознавство»

6

Екології та аграрних наук

Охорона довкілля та раціональне природокористування

Киричук Ілля Віталійович

11 -Г

ІІІ

Біологія

Голуб Сергій Миколайович,

доцент,кандидат сільськогосподарських наук, учитель спецкурсу «Грунтознавство»

 

279

З 25 по 31 січня з метою запобігання розповсюдження захворюваності на грип та ОРВІ  в загальноосвітніх навчальних закладах  м. Луцька вводиться карантин

305

План  заходів в навчальному закладі, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови/plan_zakhodiv_rik_anglijskoji_movi.doc

 

304

Головною  педагогічною ідеєю в роботі з учнями 1-х класів є створення найсприятливіших умов розвитку для кожної дитини з урахуванням її індивідуальних особливостей. Тому 24 грудня було проведено психолого-педагогічний консиліум «Адаптація учнів 1-х класів до умов навчання у школі». Метою такого заходу було знайти оптимальні форми і методи взаємодії учнів і учителів, проаналізувати проблеми, з якими учні стикаються в адаптаційний період, виробити шляхи їх подолання. У ньому взяли участь класоводи 1-х класів, вихователі групи продовженого дня, практичний психолог, медична сестра, учителі-предметники.

У ході консиліуму були обговорені питання щодо наступності у роботі дошкільного навчального закладу та початкової школи.

Психолог Бондарук Р. В. ознайомила учасників засідання з результатами своєї діагностичної діяльності – спостережень, експертних опитувань педагогів і батьків, діагностичних досліджень дітей.

Учителі початкових класів Боярчук Н. М., Чапюк Т. І., Ващук Л. Б., Грицай Т. С. спираючись на результати своїх спостережень і бесід з батьками, дали педагогічну характеристику класів загалом та поведінки конкретних дітей.

Медична сестра Дорощук О. А. проінформувала про стан здоров`я та фізичні особливості першокласників.

Заключним етапом консиліуму стало вироблення рекомендацій.

         

299

18 грудня 2015 року учні та педагогічні працівники навчального закладу долучились до благодійної акції «Різдвяна свічка»

 

292

18 грудня 2015 року в навчальному закладі відбувся благодійний ярмарок-продаж дитячих доробок до Дня Святого Миколая. Кошти в сумі 3771 гривень будуть використані на потреби для воїнів АТО. 

 

293

«Кожний юнак, кожна дівчина

повинні знати, що навчаючись

у школі, їм треба готувати

себе до праці, до того, щоб

створювати цінності, корисні

для людини, для суспільства»

В.О. Сухомлинський 

   10 грудня 2015 року «ЛНВК ЗОШ I-II ст.№7 – природничий ліцей» гостинно відчинив двері учасникам міського семінару-практикуму для класних керівників на тему «Формування професійно-трудової компетентності школярів у навчальному закладі». Директор школи Карюк Н.В. зазначила практичну значимість та актуальність даної теми. Заступник директора з виховної роботи Хайнацька Т.В. презентувала навчальний заклад.

      В рамках семінару голова методичного об’єднання класних керівників Хома Л.Л. висвітлила матеріали з досвіду експериментальної роботи на тему: «Формування професійно-трудової компетентності школярів у навчальному закладі», практичний психолог Бондарук Р.В. провела профорієнтаційну гру «Вечірка».

      Естетичне та емоційне задоволення присутні отримали від виховного заходу «Ярмарок професій». Учні 9-Б, 11-Б, 6-А, 8-А, 2-В класів у цікавій артистичній формі презентували професії свого майбутнього. Захід підготували класний керівник 9-Б класу Боярчук І.Р., соціальний педагог Риковська Н.М., учитель музичного мистецтва Гордійчук Г.С. і хореограф Бурачук В.А.

    Вчитель обслуговуючої праці Орлова З.В. провела майстер-клас із виготовлення бонбоньєрки.

     Підсумки семінару-практикуму підвела методист ММК управління освіти Луцької міської ради Матвійчук О.Є.

261

«Забута казка — це золоте намисто, яке впало на морське дно» — кажуть старі люди. І щоб не втратили наступні покоління того намиста, ми повинні зберігати у своїй пам’яті перлини народної мудрості.

 4.12.2015 року у  « ЛНВК ЗОШ І-ІІ ст. № 7-природничий ліцей » відбулося Свято казки у початковій школі, де поринаючи у чарівний світ української казки, діти мали змогу розвивати свої творчі здібності, сценічну майстерність та стали  добрішими, мудрішими, сильнішими, милосерднішими.

 

326

26 листопада у нашій школі було проведено свято-конкурс «Українська краса – довга коса!». Свято найяскравішої ознаки дівочої краси, гордості і окраси дівчини - її косам. Мета  заходу- ознайомлення учнів з символом українського народу - дівочою косою, що є ознакою цнотливості, честі, краси, багатства, формування  уявлення про давній народний звичай - вшанування дівочої коси, як символу гідності та честі кожної дівчини.

   Перемогу у даному конкурсі здобули учениці 8-Б класу Кухарук Дарина та  7-А класу Сисоєва Юлія.

300

16 листопада 2015 року у « ЛНВК ЗОШ І-ІІст. № 7 – природничий ліцей » проходив День толера́нтності. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповіданняетнічної належності чи кольору  шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації і недопущення геноциду

 

« 1 2 ... 21 22 23 24 25 ... 30 31 »
UA arrow mail

ЛНВК ЗОШ №7 I-IIст. -природничий ліцей