Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів
287

Вже четвертий рік поспіль здійснюється тісна співпраця між учнями 4-Б класу (вчитель Кльоц Оксана Євгеніївна) «ЛНВК ЗОШ І-ІІ ст.. №7-природничий ліцей» і міською бібліотекою №10, де вони є активними читачами, учасниками заходів, відвідують клуб «Вихідного дня», є активними учасниками аматорського театру (керівник Н. Максимчук), який вкотре дивує глядачів своїми прем’єрами. Ось і цього разу юні читачі підготували  дитячу виставу за мотивами української народної казки «Лисичка-кума». А першими глядачами цієї вистави стали вихованці із дошкільних закладів №6 (3 старших групи) та №7(старша і середня групи), учні 1 класів(1-В, 1-Гкл.) «ЛНВК ЗОШ І-ІІ ст.. №7-природничий ліцей». Юні актори виклалися на повну, в прямому значенні до сьомого поту, відігравши чотири покази. Дитячий глядач жваво реагував на гру юних акторів. Діти сміялися і тішилися видовищу разом з героями вистави Лисичкою та Ведмедем. А найбільш зацікавили малят введені до інсценізації образи бджілок.

По закінчені вистави гості заходу подякували юним акторам 4- Б класу,  вчителю, працівникам бібліотеки за розвагу і гарний початок дня. Роль лисички, ведмедя та бджілок зіграли активні читачі бібліотеки: Юлія Фень,  Роман Ліщина, Аня Доренко, Олександра Каляміна, Аліна Касперська, Марія Федорук, Діана Кушнірчук, Анастасія Лясковець, Марійка Гонтар.

Юних акторів запрошено для показу вистави для читачів  обласної дитячої бібліотеки і до участі весною у міському конкурсі аматорських театрів при міських бібліотеках.

 

290

 

19 – 21  жовтня  2015 року  в м. Києві проходив  фінальний етап  Шостого  Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи - 2015».  Ліцеїст  навчального закладу презентував  власну науково-дослідницьку роботу у формі стендового захисту з питань екологічного виховання, розвитку громадського екологічного руху, збереження біологічного й ландшафтного різноманіття природи.

За висновками експертного журі, у конкурсі-захисті наукових робіт   ЄРШОВ ВЛАДИСЛАВ, ліцеїст 11-Г класу,

посів ІІ місце у Всеукраїнському етапі.

Наукові керівники: Теплюк Вадим Сергійович – учитель-методист, учитель спецкурсу “Фізіологія тварин”;

 Лотоцький Олег Володимирович  – учитель-методист, учитель біології, екології.

333

26 листопада 2015 року у парку імені Лесі Українки відбувся І Чемпіонат обласних змагань “Перша  допомога на Волині”. Змагання розпочалися урочистим відкриттям голови обласної організації Товариства – Валентини Пришко за участю представників обласної та міської влади.  Hа змагання прибула Делегація Люблінського Окружного Відділу Польського Червоного Хреста .

Учасники обласного Чемпіонату були поділені на 3 групи. Змагання відбувалися почергово у 3 етапи. Одним із етапів була станція відпочинку, де учасники мали змогу відновити сили, створити  плакати, переглянути навчальні фільми та сфотографуватися.
     Найцікавішим виявився етап проходження 5 травматичних станцій («ДТП», «Ролики», «М’яч», «Бійка», «Пожежа»), на кожній з яких імітувалися певні випадки. У практичній частині учні демонструвати командні навики з порядку надання першої долікарської допомоги людям, які потрапили в надзвичайні ситуації та зазнали фізіологічних та психологічних травм. На шостій станції необхідно було виконати тестові завдання з теми  «Перша допомога».
    У кінці змагань відбулося нагородження всіх команд дипломами та подарунками. За активну участь в обласних змаганнях 17 загонів отримали у подарунок на команду волейбольний м’яч та флеш-карту. Крім того, кожен учасник команди отримав особисті призи. Команда-переможець обласного  етапу була визначена за найменшою кількістю штрафних балів у відомостях всіх суддів змагань після ретельного підрахунку.

     За підсумками змагань  І місце  здобула команда КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів  №7- природничий ліцей Луцької міської ради Волинської області»

( керівник – Лототоцький О.В., вчитель предмета “Захист Вітчизни” розділ “Основи медичних знань”).   Команда-переможець одержала в нагороду кубок за зайняте  І місце та «Комплект - акустика» для навчального закладу.

Як зазначила голова журі, тренер міжнародного зразка з надання першої долікарської допомоги обласного осередку Червоного Хреста Марія Дубук, учасники конкурсу добре впоралися з поставленими практичними завданнями і продемонстрували вміння швидко орієнтуватися у складних життєвих ситуаціях. «Це заслуга педагогів та результат невтомної праці юнаків і дівчат з вивчення предмета “Захист Вітчизни” розділ “Основи медичних знань”. У випадку реальної загрози життю чи здоров’ю людини, ці юні медики-рятівники не розгубляться і зможуть надати потерпілим першу долікарську допомогу до приїзду бригад «швидкої допомоги», - наголосила голова журі.

239

21 листопада 2015 року проведено ІІ тур (постерну сесію) ІІ ( міського) етапу  Всеукраїнської олімпіади з екології, в ході якої учасники  розкрили  основний зміст проектів, запропонували шляхи вирішення досліджуваних проблем,  відповіли на запитання журі.

При виконанні науково–дослідницьких робіт юні екологи продемонстрували  вміння проводити власні дослідження, систематизовувати і узагальнювати матеріал, обґрунтовувати висновки,  давати чіткі та конкретні рекомендації щодо поліпшення екологічного стану довкілля, вести наукову дискусію тощо.

І місце - Шафранюк Валентина Володимирівна, ліцеїстка 10-Б класу;

ІІ місце - Власюк Олександра Юріївна, ліцеїстка 10-Б класу;

ІІ місце - Єршов Владислав Олегович, ліцеїст 11-Г класу;

ІІІ місце - Киричук Ілля Віталійович, ліцеїст 11-Г класу.

Керівники:  Білецька М.Г.; Голуб С.М.; Теплюк В.С.; Лотоцький О.В.

371

16 листопада 2015 року в « ЛНВК  ЗОШ І-ІІст. №7 природничий ліцей »  відбулась інавгурація Президента учнівського Пармламенту, учениці 9-Б класу Собковської Тетяни. 

 

298

11 листопада 2015 року в школі відбувся психолого-педагогічний консиліум з питань адаптації учнів 5-их класів до навчання в основній школі. 

  Заступник директора з навчально-виховної роботи Кондратчук М.М. ознайомила колектив з соціально – психологічними умовами розвитку учнів середніх класів.  Класні керівники   ознайомили  колектив з результатами класно-узагальнюючого контролю в 5-их класах.

  Практичний психолог школи Бондарук Р.В. доповіла про результати психолого-педагогічного дослідження, проведеного серед учнів 5-их класів. Окрім цього вона надала вчителям, що працюють в 5-их класах, психолого-педагогічні рекомендації по роботі з п'ятикласниками різних категорій. 

   Після обговорення отриманих результатів було вирішено на батьківських зборах ознайомити батьків учнів 5-их класів з результатами досліджень. 

275

9 листопада у школі  відбулася низка заходів, присвячених Дню української писемності та мови.  Було проведено бібліотечні уроки, учнівські лекторії та години спілкування, під час яких учні дізналися про історію свята, про життя Нестора-Літописця та про сучасний стан української мови. Окрім того, кабінетах української мови та літератури були організовані тематичні виставки, підготовлено спецвипуски шкільних літературних газет «Сузір’я слова», присвячених цій даті. З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури учні та вчителі долучилися до акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності», написавши диктант «Радіодиктант національної єдності  – п'ятнадцять  років».  Також у день свята  стартував ХV Міжнародний конкурс з української мови ім.Петра Яцика.

Одним із цікавих заходів було літературно-мистецьке свято, підготовлене учнями 10-Б та 8-Б класів "Мово наша солов'їна".

260

Яскравим та незабутнім моментом у нелегкому шкільному житті для  учнів 5-х класів стала незвичайна подія 6 листопада 2015 року,  яку вони зберігатимуть в пам’яті як символ дружби та взаємодопомоги. У « ЛНВК ЗОШ І-ІІст. №7- природничий ліцей »  відбулася Посвята в п’ятикласники.      Щоб носити почесне звання п’ятикласника учні пройшли деякі випробування, і довели, що вони гідні цього звання.  Кожен клас продемонстрував свої таланти, показав згуртованість, дружні відносини та щире вболівання за свою команду.

261

30 жовтня учні 5-Б класу здійснили цікаву подорож Старим містом, яку організували та провели студенти історичного факультету СНУ імені Лесі Українки. Діти із захопленням слухали розповіді екскурсовода про  історичні місця нашого міста, оглядали пам’ятки культури. На завершення екскурсії побували у Луцькому замку. Школярі  відвідали музей дзвонів, оглянули башти, різноманітні споруди, прогулялися стінами замку  та рівно о 12.00 слухали   глашатого.

264

28 жовтня учні 5-Б та 5-А класів нашої школи відвідали обласну дитячу бібліотеку. Діти слухали цікаві розповіді про виникнення першої книжки. Ознайомилися із новинками літератури. Цікавою та змістовною була екскурсія відділами бібліотеки. 

 

« 1 2 ... 22 23 24 25 26 ... 30 31 »
UA arrow mail

ЛНВК ЗОШ №7 I-IIст. -природничий ліцей