Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів
312

11 листопада 2015 року в школі відбувся психолого-педагогічний консиліум з питань адаптації учнів 5-их класів до навчання в основній школі. 

  Заступник директора з навчально-виховної роботи Кондратчук М.М. ознайомила колектив з соціально – психологічними умовами розвитку учнів середніх класів.  Класні керівники   ознайомили  колектив з результатами класно-узагальнюючого контролю в 5-их класах.

  Практичний психолог школи Бондарук Р.В. доповіла про результати психолого-педагогічного дослідження, проведеного серед учнів 5-их класів. Окрім цього вона надала вчителям, що працюють в 5-их класах, психолого-педагогічні рекомендації по роботі з п'ятикласниками різних категорій. 

   Після обговорення отриманих результатів було вирішено на батьківських зборах ознайомити батьків учнів 5-их класів з результатами досліджень. 

289

9 листопада у школі  відбулася низка заходів, присвячених Дню української писемності та мови.  Було проведено бібліотечні уроки, учнівські лекторії та години спілкування, під час яких учні дізналися про історію свята, про життя Нестора-Літописця та про сучасний стан української мови. Окрім того, кабінетах української мови та літератури були організовані тематичні виставки, підготовлено спецвипуски шкільних літературних газет «Сузір’я слова», присвячених цій даті. З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури учні та вчителі долучилися до акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності», написавши диктант «Радіодиктант національної єдності  – п'ятнадцять  років».  Також у день свята  стартував ХV Міжнародний конкурс з української мови ім.Петра Яцика.

Одним із цікавих заходів було літературно-мистецьке свято, підготовлене учнями 10-Б та 8-Б класів "Мово наша солов'їна".

273

Яскравим та незабутнім моментом у нелегкому шкільному житті для  учнів 5-х класів стала незвичайна подія 6 листопада 2015 року,  яку вони зберігатимуть в пам’яті як символ дружби та взаємодопомоги. У « ЛНВК ЗОШ І-ІІст. №7- природничий ліцей »  відбулася Посвята в п’ятикласники.      Щоб носити почесне звання п’ятикласника учні пройшли деякі випробування, і довели, що вони гідні цього звання.  Кожен клас продемонстрував свої таланти, показав згуртованість, дружні відносини та щире вболівання за свою команду.

276

30 жовтня учні 5-Б класу здійснили цікаву подорож Старим містом, яку організували та провели студенти історичного факультету СНУ імені Лесі Українки. Діти із захопленням слухали розповіді екскурсовода про  історичні місця нашого міста, оглядали пам’ятки культури. На завершення екскурсії побували у Луцькому замку. Школярі  відвідали музей дзвонів, оглянули башти, різноманітні споруди, прогулялися стінами замку  та рівно о 12.00 слухали   глашатого.

281

28 жовтня учні 5-Б та 5-А класів нашої школи відвідали обласну дитячу бібліотеку. Діти слухали цікаві розповіді про виникнення першої книжки. Ознайомилися із новинками літератури. Цікавою та змістовною була екскурсія відділами бібліотеки. 

 

325

19 жовтня 2015 року в актовій залі КЗ«ЛНВКЗОШ 1-ІІст. №7 – природничого ліцею» відбувся виховний захід для учнів старших класів на тему: «Захисники нашої землі», який мав виховати покоління молодих людей, здатних захищати цілісність та суверенітет своєї Батьківщини, пам’ятати історичне минуле нашого народу і бути  справжнім патріотом України.

277

        15 жовтня 2015 року відбулася міжнародна конференція у місті Бресті з теми: « Профілактика дитячих девіацій як умова стійкого соціального розвитку прикордонних територій» в рамках програми трансприкордонного співробітництва « Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 ». Мета конференції – підбиття підсумків реалізації міжнародного проекту « Удосконалення роботи з підлітками девіантної поведінки ». Організатори конференції – управління освіти Брестського облвиконкому і державна установа освіти     « Брестський  обласний інститут розвитку освіти ». У роботі конференції брали безпосередню участь представники Управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області, представники Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, представники обласного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, педагоги та учні з КЗ « ЛНВК ЗОШ І-ІІст. № 7- природничий ліцей » та делегація з   міста Дрелюв Люблінського воєводства Республіки Польща.У рамках програми трансприкордонного спіробітництва « Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 » з учнями КЗ « ЛНВК ЗОШ І-ІІст № 7 – природничий ліцей»  та з учнями з міста Дрелюв була проведена міжнародна гра «  Подорож крізь шкідливі звички », у ході якої діти  ознайомилися з павутиною соціальних мереж, опрацювали актуальну тему: « Репродуктивне здоров’я та відповідальність за сексуальну поведінку », навчались казати слово « НІ» у ризикованих ситуаціях. На завершення гри всі учасники мали змогу насолодитися святковою програмою « Дружба без кордонів », яку підготували учні « Центру додаткової освіти дітей та молоді м. Бреста ».

358

Школярі 4-Б класу, вчитель О. Є. Кльоц, бібліотекар школи Т. І. Ткачук  представили до уваги школярів цікавий бібліотечний урок-презентацію «Побачення з давнім Луцьком » за книгами волинських митців. Були запропоновані побачення: історичне, героїчне, мистецьке, під час яких учні декламували прозові та поетичні твори; випустили шкільну літературну газету про рідне місто «Дослідники».

332

16 жовтня 2015 року на базі НВК №26 м. Луцька був проведений міський семінар –практикум з трудового навчання на тему « Технологія виготовлення подарункових упаковок з текстильним декором».Учасники обмінялись досвідом роботи з теми семінару.

 Вчитель  КЗ «ЛНВК ЗОШ І-ІІ ступенів №7-природничий ліцей»  Орлова З.В. презентувала фахову тему «Історія пакування»

Були проведені практичні заняття « Виготовлення макету коробочки з кришечкою» та «Виготовлення бонбоньєрки методом складання паперу.

Всі учасники семінару зазначили практичну значимість та актуальність даної теми.

280

Нещодавно у нас відбувся урочистий захід присвячений Дню народження відомого педагога, письменника, великого творця Василя Олександровича Сухомлинського.

На святі діти за допомогою художнього слова розкрили усю глибину творчості Сухомлинського. Прозвучали уривки з його казок, віршів, а також прислів'я і приказки про добро. Діти підкреслили, що основою життя повинна бути доброта.

« 1 2 ... 23 24 25 26 27 ... 31 32 »
UA arrow mail

ЛНВК ЗОШ №7 I-IIст. -природничий ліцей