Головна » Архів матеріалів

Осіннього морозного дня 26 листопада 2014 року у “ЛНВК ЗОШ І-ІІ ступенів № 7 – природничий ліцей” розквітала чарівна квітка – червона рута і мінився всіма кольорами веселки водограй. Це учні 11-х класів ушановували подвижника української пісні – Володимира Івасюка.

Майже сорок п’ять років тому далекого 1970 року вперше прозвучали пісні “Червона рута“ і “Водограй”. То був непростий час, бо після хрущовської “відлиги” почалося “закручування” гайок: стеження за інтелігенцією, боротьба проти інакомислячих, а також проти українського патріотизму. І у такі “чорні” дні раптом з’явився сонячний промінець – пісні В. Івасюка. Навіть по всесоюзному радіо із Москви по декілька разів на день вони звучали, піднімаючи український дух.

Розповідь про славне життя поета, композитора, музиканта підготували одинадцятикласники. У шкільному музеї етнографії “Берегиня” зібралися десятикласники і вчительський колектив. Керували заходом вчителі школи Ковальчук Лариса Олександрівна, педагоги-організатори Шаула Зоя Миколаївна та Проць Анжела Василівна.

Ми були здивовані, коли дізналися, що В. Івасюк автор 107 пісень, зокрема відомих нам “Я піду в далекі гори”, “Балада про дві скрипки”, “Мила моя”, “Вишнева сопілка”, “Тільки раз цвіте любов” та ін.

Мої однокласники вели цікаву розповідь, яка була проілюстрована виконанням пісень буковинського солов’я – Володимира Івасюка. А “Червону руту” натхненно виконував увесь зал. Цей цікавий захід назавжди збагатив нас історією ще одного імені.

Патріот України В. Івасюк назавжди залишиться у нашій пам’яті.

27.11.2014 року о 16.00 в актовій залі « ЛНВК ЗОШ І-ІІст.№7- природничий ліцей» відбулося свято краси та елегантності « Міс осінь 2014 » для учнів 7-9 –их класів. Учасниці продемонстрували свої таланти, разом з журі поринули у  чарівний світ європейських країн та проявляли кмітливість у всіх інших конкурсах. Перемогу здобула учениця 7-Б класу Кондратюк Уляна.

28.11.2014 року учні перших класів « ЛНВК ЗОШ І-ІІст.№7-природничий ліцей » офіційно стали школярами.  Цей день назавжди залишив слід в пам’яті дітей, які прийшли до школи всього три місяці тому. За цей короткий час вони навчились багато чому та стали справжніми учнями нашої школи!

26.11.2014 року о 13.00 в актовій залі  « ЛНВК ЗОШ І-ІІст.№7- природничий ліцей» відбулось свято для учнів та батьків 5-их класів « Давайте познайомимось». До школярів в гості завітали казкові герої, а п’ятикласники гідно представили свій клас та показали свої  таланти.

10 листопада в нашій школі відбулося літературно-мистецьке свято до Дня української мови та писемності ,,Мова—талісман людини й нації’’.Учасниками цього дійства були учні 6-А та 6-Б класів. Діти отримали велике задоволення й зробили висновок, що рідна мова—це храм душі свідомого українця.

До Дня української писемності у 3-В класі відбувся урок-свято "Мова наша солов'їна". На уроці учні читали вірші про мову, розв'язували кросворди.

12 листопада 2014 року в навчальному закладі відбулась інавгурація Президента Учнівської Республіки.  Новообраного Президента Осипюк Ольгу, ученицю 9-А класу привітали директор школи та шкільна родина.

28 жовтня 2014 року в « ЛНВК ЗОШ І-ІІ ст.№7 – природничий ліцей » відбувся квест, приурочений 70-й річниці з Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Даний захід був проведений спільно з членами  Волинської округи скаутської організації « Пласт – ПСОУ» та учнями школи за сприянням директора школи Карюк Н.В., заступника директора з виховної роботи Хайнацької Т.В., педагогів-організаторів Михальчук Б.А., Риковської Н.М., учителя музичного мистецтва Сеник Т.В.

На початку заходу цікаво та змістовно пройшла година спілкування, присвячена подіям 1941-1945 років та знайомству з роботою скаутської  організації « Пласт – ПСОУ», яка підпільно діяла в роки Великої Вітчизняної війни. У квесті взяли участь учні 5-8-х класів. Школярі під керівництвом пластунів виконували різноманітні завдання: розкладали намети, співали українські пісні, відповідали на запитання, пов’язані з історичними подіями того часу.

На завершення заходу учні були нагороджені грамотами та солодкими подарунками. Діти весело та з користю провели вільний час. Захід патріотичного спрямування завершився флешмобом та покладанням квітів на меморіальному комплексі  "Вічна слава".

24 жовтня 2014 року у «ЛНВК ЗОШ I-II ст.№7 - природничий ліцей» відбулася виставка осінніх робіт  з природних матеріалів «Щедра осінь». У виставці взяли участь учні 1-4 класів разом із своїми батьками. Школярі продемонстрували не тільки любов до рідного краю, свою майстерність та естетичний смак, а й знання українських  народних  звичаїв  та  традицій і вміле їх застосування.

Делегація учнів « ЛНВК ЗОШ І-ІІ ступенів №7-природничий ліцей»,що відвідала РП  м.Бартошице передала  канцелярські приладдя для школярів нашого закладу,які прибули зі Сходу та учням,батьки яких знаходяться у зоні проведення  АТО.

Найбільш вразила школярів благочинність,доброта та милосердя волонтерів польського містечка. Розчулені та зворушливі подарунками,учні дякували за підтримку та допомогу.

« 1 2 ... 23 24 25 26 27 28 »