Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів
322

Працюючи з дітьми ми хочемо, щоб діти та їх батьки знали, що  енергія вичерпна і її слід розумно й економно використовувати, й що існують так звані альтернативні й чисті види енергії, що гарантують людству  майбутнє. Саме тому учнями 4 –Б класу, вчителем О. Є. Кльоц  був здійснений дослідницько-пошуковий проект «Енергозбереження». Школярі випустили  шкільну літературну газету «Довкілля», пам’ятку-буклет, підшукали цікаву і корисну інформацію для однолітків та батьків.

Проект був представлений на Національному турі Міжнародного конкурсу Молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» -2015 р. (  ІІІ місце ).

  

Як учні  4 - Б класу зберігають енергію:

- Вимикаємо світло, коли в ньому не має потреби.

- Використовуємо енергозберігаючі лампи.

- Не захоплюємось переглядом телепередач, іграми не комп'ютері…

- Не залишаємо побутові прилади в режимі очікування.

- Здаємо макулатуру, батарейки у вторинну переробку...

- Сортуємо сміття (відокремлюємо пластик).

- Повторно використовуємо скляну тару, пакувальний матеріал

- Стараємося менше використовувати політеленові пакети...

- Використовуємо обидві сторони паперу.

- Економно використовуємо кольоровий папір, папір для малювання.

- Міняємо стержень в ручці, а не купуємо нову ручку.

- Не використовуємо кухонну плиту для обігріву квартири.

- Утеплюємо вікна, двері, під'їзд.

- Створюємо вільний доступ до батарей.

- Одягаємося тепло, коли в приміщенні прохолодно.

- Виключаємо воду, коли чистимо зуби...

- Приймаємо душ замість ванни.

- Миємо посуд, овочі… не під проточною водою.

 - Стараємося більше ходити пішки замість того, щоб користуватися

ліфтом, транспортом...

- Нагадуємо рідним, друзям про заходи збереження енергії.

- Проводимо просвітницьку роботу…

 Приєднуйтесь до нас!

330

15 жовтня учні 1-Б класу провели свято "Осінь-чарівниця". Вони розказали  які зміни відбулися в природі з приходом осені, як тварини і птахи готуються до зими, про працю людей у садах і на полях.

Першокласники читали вірші, співали пісні, інсценізували українську народну пісню "Ходить гарбуз по городу"

309

   6 жовтня 2015 року в « ЛНВК ЗОШ І-ІІст. № 7- природничий ліцей » відбулась виставка поробок учнів 1-4 класів « Осінній вернісаж».

321

 2.10. 2015 року в « ЛНВК ЗОШ І-ІІст. № 7-природничий ліцей » відбувся День учнівського самоврядування, у якому взяли участь учні 7-11 класів. Старшокласники мали можливість спробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це- бути вчителем.

 

336

З  метою  популяризації  здорового  способу  життя  та  розвитку  фізичної  культури  і  спорту  серед  учнівської  молоді  в  ЗОШ N7  було організовано  і  проведено  олімпійський  тиждень  та  Всеукраїнський  олімпійський  урок.

Були  розроблені  певні  спортивні  заходи,  до  участі  в  яких  долучився  весь  учнівський  та  педагогічний  колектив.

Сьомого  вересня  провели  урочисте  відкриття  олімпійського  тижня. План  заходів  озвучили  в  шкільній  радіорубці.  Були  оформленні  стінгазети  та  виставки  малюнків  на  олімпійську  тематику.

У змаганнях  з  волейболу,  баскетболу,  кульової стрільби,  “козацькі забави”,  “Веселі старти”  взяли  участь  вчителі  та  учні  1-11  класів.

На  Всеукраїнський  олімпійський  урок  були  запрошені : школа художньої  гімнастики  “Греція”,  керівник – Волянюк   Анастасія  Русланівна, спортивна  група  секції  “тейквондо”,  тренер – Кінах  Олександр  Андрійович, президент  Волинської  федерації  тейквондо,  володар  4 дану, які  провели показові  виступи.

     

325

Міністерством освіти і науки надіслано для використання у роботі методичні рекомендації щодо заповнення класного журналу для 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, які розроблено відповідно до окремих положень Інструкції щодо заповнення Класного журналу для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 08.04.2015 № 412 та зареєстрованої  в Міністерстві юстиції України 27 квітня 2015 р. за № 472/26917.

 

Інструкція щодо заповнення  Класного журналу в 1-4-х класах загальноосвітніх навчальних закладів

302

Людину завжди манить дорога, саме тому подорожувати люблять усі.

   Юні мандрівники  3-Б кл. і 4 –В кл. з вчителями Кльоц О. Є., Ващук Л. Б. вирішили відправитися у подорож дитячою залізницею.

   Було цікаво дізнатися, що будівництво дитячої залізничної дороги розпочалося у 1952 році, а вже у 1954 році було закінчено. І ця казкова споруда радує дітей до наших днів.

 

327

Коли за вікном майже літо, хочеться мандрувати рідним краєм, адже так багато ще не пізнаного поряд. Школярі 3-Б кл. і 4 –В кл. з вчителями Кльоц О. Є., Ващук Л. Б. продовжують вивчати не тільки пам’ятні та історичні місця України, але і відкривати нове та незвідане у рідному м. Луцьку. Таким маленьким відкриттям став для дітей музей,  що діє при Волинському обласному управлінні лісового та мисливського господарства у м. Луцьку.

 Пропонуємо і вам залучатися до своїх маленьких й  великих відкриттів. Цікаве завжди поряд. 

377

8 травня у світі відзначають відразу дві пам'ятні дати: День Перемоги в Європі і День пам'яті та примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни. З цього року разом з усім світом їх відзначає і Україна.  Учні 9-Б класу провели літературно–мистецьке свято «Пам'ять серця», присвячене 70-річчю Великої Перемоги. Учні вшановували світлу пам'ять героїв Другої світової війни. Звучали воєнні та сучасні пісні, літературні етюди, захоплювали своїм драматизмом хореографічні композиції. Пам’ять усіх загиблих вшанували хвилиною мовчання – і це лише часточка великої данини пошани полеглим і живим  ветеранам, які своєю кров’ю відстояли нашу свободу у ті грізні роки фашистської навали, і тим героям, які сьогодні захищають нашу країну та віддають своє життя за наше щасливе майбутнє.
Найшанованішим гостем заходу був  Глущук Іван Маркович – ветеран Другої світової війни. 

 

343

КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 – природничий ліцей» проводить набір учнів до   10-их ліцейних класів  на 2015-2016 н.р. за напрямками:

 • біотехнологічний;
 • географічний;
 • фізико-математичний.

Здійснюватиметься профільне вивчення предметів та спецкурсів:

 • біологія;
 • хімія;
 • географія;
 • екологія;
 • фізика, математика.

Також  передбачені додаткові години на  підготовку до ЗНО:

 • біологія;
 • хімія;
 • географія;
 • фізика;
 • українська мова та література;
 • математика;
 • історія України;
 • іноземна  мова.

Заняття у  ліцейних класах проводитимуть учителі-методисти школи, викладачі Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки.

Документи приймаються з 11.06 по 20.08.2015 р. з 10.00 до 17.00  в приміщенні навчального закладу за адресою:

м. Луцьк, вул. Дубнівська, 14.

Контактні телефони: 75-76-89, 75-79-33

                                                             Дирекція

« 1 2 ... 24 25 26 27 28 ... 31 32 »
UA arrow mail

ЛНВК ЗОШ №7 I-IIст. -природничий ліцей