Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів
276

У Луцькій бібліотеці-філії No10 відбулися історично-патріотичний захід «Слава козакам. Слава Україні!»
Захід організували спільно з учнями загальноосвітнього закладу №7, - розповідають організатори. 
Про появу та життя козаків дітям розповідав полковник Волинської Січі Війська Запорізького, отаман молодіжної організації «Школа козацького гарту», автор книги «Лицарі сонця», відомий на Волині публіцист, історик, краєзнавець, 
засновник та директор музею історії сільського господарства Волині Олександр Середюк.
Зокрема Середюк розповів про гетьманів війська Запорізького
Дмитра Вишневецького, Петра Сагайдачного, Івана Підкову Богдана Хмельницького.
Заслужений артист України, автор книги «І кози в золоті і цап в сережках» Василь Гриб, який зіграв в свій час роль Пилипа Орлика у виставі «Іван Мазепа» зачитав із своєї книги присягу, яку давали козаки, вступаючи до козацького війська.
Студентів Волинського державного училища культури та мистецтв
імені І.Стравінського зачитували поезію та прозу українських авторів на тему козацтва.
Також школярі переглядали фільм про школу козацького гарту. 

 

385

17 вересня 2014 року проходив  обласний етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» на базі Волинського обласного  еколого-натуралістичного центру. Ліцеїсти  навчального закладу презентували власні науково-дослідницькі роботи у формі стендового захисту з питань екологічного виховання, розвитку громадського екологічного руху, збереження біологічного й ландшафтного різноманіття природи.

За висновками експертного журі, у конкурсі-захисті наукових робіт  Жигалюк Вікторія, ліцеїстка 11-Б класу,  посіла І місце, Нестерчук Владислав,  ліцеїст 11-Б класу,  та Киричук Ілля,  ліцеїст 10-Г класу, посіли  ІІ місце. Наукові керівники: Теплюк Вадим Сергійович – учитель-методист, учитель спецкурсу “Фізіологія тварин”; Лотоцький Олег Володимирович – учитель-методист, учитель біології, екології.

350

ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ОБМІН

"З піснею до свободи...  -   польсько - українська музична майстерня" -  це заголовок проекту обміну, в якому брала участь молодь з нашої школи. Нашими партнерами були учні школи у Бартошицах (Zespół szkół ponadgimnazjalnych) та луцьких шкіл № 4 і № 25.

Дуже цінним аспектом у міжнародній зустрічі є можливість пізнання чужої культури, ровесників, що мешкають в іншій країні. У дружелюбній атмосфері відбувалися хорові заняття, які допомогли інтегрувати молодь обох народів; спортивні ігри, співи коло вогнища спровокували перелом існуючих мовних бар'єрів. Наші учні яскраво продемонстрували свої таланти. Діти взяли участь у дебатах під назвою: "Я також можу вирішувати те, як і де я живу". Групи обох національностей мали змогу порівняти свої  хобі та вільний час, завдяки раніше підготовленим фотографіям. Не обійшлося і без захоплюючих екскурсій. Вересень подарував нам подорожі до Бартошиц, Ґєрлож, Ґіжицка, Шьвєнтої Ліпки.

Прогулянка вулицями  Старого Міста в Ґданьську, рейс судном до Вестерплятте, органний концерт в Олиці і візит в Зоо  добре розважили дітей та додали їм наснаги. Хвилини відпочинку в Лапіно були сповнені доброзичливим суперництвом під час матчу з волейболу. Школярі навряд забудуть унікальний  Дім догори дном, найдовшу дошку у світі, що знаходяться у Шимбарку. Завершальним акордом нашої подорожі став міні-концерт. Приємна атмосфера і велика радість оселились на спільному святі, яке згодом перейшло у обмін контактами. Прощання було зі смутком та сльозами, проте і з надією на швидку зустріч.

276

Наталія Бугай ознайомила учнів 3-Б класу з своїми творчими доробками та провела  цікавий майстер клас по виготовленню ляльки-мотанки. Захопленню, радості, здивуванню у дітей не було меж.

 

382

 Калина – окраса рідної землі.  Саме тому школярі вирішили посадити кущ калини біля школи.

 

 

265

Волинський обласний центр еколог-натуралістичної творчості учнівської молоді.  Учні 3-Б класу були присутні на урочистій лінійці з нагоди початку нового навчального року і отримали почесні звання «Юні екологи Волині».  

1513

         Учні та батьки 3-Б класу  написали  листа воїнам АТО. У своєму листі вони висловили подяку захисникам, побажання,  підтримку. Свої почуття, переживання і побажання діти втілили у власних малюнках.

255

Цікавий світ – поруч! Учні 3-Б та 4-В класів 2 жовтня  завітали до міської бібліотеки №10, де вони є активними читачами, учасниками заходів, відвідують клуб «Вихідного дня», займаються в театральній студії при бібліотеці. Учні ознайомилися з найбільшими бібліотеками світу, бібліотеками незвичними за архітектурою. Переглянули  новинки та поділилися враженнями по прочитані книги за літо.

262

Минулого тижня працівники бібліотеки відзначали професійне свято. Їхня робота надзвичайно важлива і необхідна, оскільки пов’язана із книгою – незмінним джерелом мудрості і духовною скарбницею людства. Тож в 11-Б класі увесь навчальний тиждень був присвячений Книзі.

30 вересня в бібліотеці № 6 міста Луцька відбулася зустріч із волинською письменницею Марією Пашук. Учням 11-Б класу одним із перших пощастило почути нові вірші поетеси. Багатьох учнів зацікавило також і те, як вдається поєднувати професію лікаря і талант до написання віршів.

Поезії, присвячені подіям Майдану, сповнені великої туги. Їм притаманні громадянські, патріотичні мотиви, а також зображено страждання жінки, матері через втрату рідних людей. Авторка зуміла передати тривожний, напружений настрій, оскільки теж була в Києві під час цих історичних подій.

Наприкінці зустрічі Марія Пашук прочитала кілька поезій про кохання і наголосила на тому, що вірші повинні бути римовані, але сучасна молодь тепер надає перевагу неримованій поезії.

Зустріч із письменницею змусила усіх нас задуматися не тільки над роллю книги у житті людини, а й над тим, в який непростий час ми живемо.

Наступним культурним заходом була виховна година на тему: «Любімо і шануймо книгу!».

310

До уваги усіх педагогів !

 На виконання наказу МОН України від 30.07.2014 № 891 "Про підготовку до організованого початку 2014-2015 навчального року", відповідного наказу управління освіти від 20.06.2014 № 366-од, листа Міністерства освіти і науки України від 11.06.14 № 1/9-303 "Про навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів та структуру 2014-2015 навчального року" та відповідно до наказу управління освіти Луцької міської ради № 422-од від 28.08.2014 року відпрацювання уроків здійснюватиметься таким чином: 

1. тиждень 15-20.12.2014 р. -- матеріал ущільнити,

2. тиждень 22.12.- 27.12 відпрацювати по суботах (через одну), починаючи з 

20.09.2014 р. - за понеділок 22.12.2014 р.

04.10.2014 р. - за вівторок 23.12.2014 р.

18.10.2014 р. - за середу 24.12.2014 р.

08.11.2014 р. - за четвер 25.12.2014 р.

22.11.2014 р. - за п'ятницю 26.12.2014 р.

  Уроки початкової школи проводити у п'ять днів, щоденно відпрацьовуючи уроки за дні, що основна та старша школа буде відпрацьовувати по суботах.

ДИРЕКЦІЯ

« 1 2 ... 24 25 26 27 28 »
UA arrow mail

ЛНВК ЗОШ №7 I-IIст. -природничий ліцей