Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів
362

14 травня у приміщенні Волинського обласного театру ляльок урочисто завершився ІX Всеукраїнський конкурс екологічних агітколективів «Земля – наш спільний дім». 

Пеше місце достойно вибороли учасники агітколективу екологічного спрямування «Еcoway» комунального закладу "Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 – природничий ліцей Луцької міської ради" (керівники: вчитель географії Жанна Ільчук та вчитель біології Світлана Козлович).

344

З нагоди відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників учні «ЛНВК ЗОШ І-ІІ ст.№7-природничий ліцей» відвідали ветеранів Великої Вітчизняної війни та вручили їм листи-подяки. Також школярі привітали ветеранів з прийдешнім святом Перемоги, побажали їм міцного здоров’я та довголіття.

337

28 квітня 2015 року у «ЛНВК ЗОШ І-ІІ ст. № 7- природничий ліцей» відбувся міський семінар-практикум учителів німецької мови з теми «Мотиваційний аспект вивчення другої іноземної мови засобами читання». У рамках семінару проведений урок у 8-А класі вчителем Л.В. Ткачук-Грушицькою на тему: «Дорогою німецьких казок». Учні успішно працювали над змістом казки «Бременські музиканти» братів Грим,  повторили минулий простий час, виконували лексичні та граматичні завдання за змістом казки, розв’язували кросворд, співали пісню героїв казки з мультфільму «Бременські музиканти». Учні отримали творче домашнє завдання: переказати казку від першої особи. Після уроку голова методичного об’єднання вчителів іноземних мов Якимчук Н.О. висвітлила  методичну тему «Мотиваційний аспект вивчення другої іноземної мови засобами читання». Керівник міської школи молодого педагога Качковська Н.В. ознайомила слухачів з питанням  використання тестових завдань з німецької мови при підготовці до ЗНО  у 2015 р. Підсумки семінару-практикуму підбила методист  методичного кабінету управління освіти Луцької міської ради Чухнова О.П., яка зазначила, що викладання німецької мови у навчальному закладі відбувається на належному  рівні. Педагоги мали можливість ознайомитися з досвідом роботи вчителя Ткачук-Грушицької Л.В. та ще раз переконатися, що від вибору текстового матеріалу залежить мотивація читацької діяльності учнів.

 

588

   22 квітня 2015 року в приміщенні Палацу учнівської молоді міста Луцька відбувся звітний концерт учнівської художньої самодіяльності « ЛНВК ЗОШ І-ІІст.№7 – природничий ліцей».

   На святі були присутні працівники управління освіти Луцької міської Ради, батьки, учасники АТО та бійці батальйону « Світязь».

   Звітний концерт у школі - визначна подія, адже  кожен виступ юних обдарувань, як квітка, вплітався в загальний віночок, що розквітнув різнобарв’ям під час заходу.

385

29 квітня у навчальному закладі пройшов День цивільного захисту.Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.

На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях». 
Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; виставки плакатів, стіннівок, малюнків; практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри.
За сигналом цивільного захисту  «Увага всім !»  о 10.50 год.  проведено  навчальну евакуацію  особового складу школи згідно розробленої схеми з застосуванням ватно-марлевих  пов’язок ( відбулось відпрацювання дій учнів та постійного складу школи у випадку уявного витоку аміаку на підприємстві ).  Учні, постійний склад, невоєнізовані формування за сигналом ЦЗ діяли грамотно і чітко.
384

З 16 по 20 березня в навчальному закладі проходив тиждень математики та економіки. 

В коридорах школи було проведено виставку відомих афоризмів та висловів щодо значення математики та математичних знань в житті людини, а також виставку  математичних газет, що готували  учні 5-11 класів.

Впродовж тижня були проведені  наступні заходи:

  • математичний брейн-ринг для учнів 7-их класів( Чимрук О. В., Сірук В. О. );
  • учнівська конференція для учнів 11-их класів «Об’ємний світ»         ( Кисленко В. О., Хома Л. Л. );
  • математична вікторина  серед учнів 6-их класів ( Смалюк Н. Т. );
  • засідання шкільного  інтелектуального клубу «Ерудит» ( Чимрук О. В., Смалюк Н. Т. );
  • захист учнівських проектів для учнів 5-их класів ( Хома Л. Л., Голоюх С. Й. );
  • міні-турнір з економіки серед учнів 11-Г класу «Економіка в нашому житті» (Ярощук Л.І.)

 В рамках тижня учні 5-11 класів взяли участь в Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру»  та міських математичних змаганнях імені М. Кравчука  «Крок до вершин математики».

363

Вітаємо

переможців міських математичних змагань імені М. П. Кравчука

"Крок до вершин математики":

у номінації "Олімпіада" -

Усика Олександра та  Шевчук Ольгу, за зайняте ІІІ місце

( учитель Чимрук О. В. );

у номінації "Історія математики" -

Чиж Валерію та  Гаврилюк Анну, за зайняте ІІ місце ( учитель Хома Л. Л. );

у номінації "Світ ігор, фокусів, казок" -

Кльоц Софію, за зайняте І місце ( учитель Голоюх С. Й. )

 

331

24 березня  за сприяння « ЛНВК ЗОШ І-ІІ ст.№7- природничий ліцей » спільно з Центром ППСР управління освіти Луцької міської ради, службою у справах дітей Луцької міської ради був проведений  семінар соціальних педагогів ЗНЗ міста Луцька на тему: «Особливості профілактики правопорушень та злочинності серед дітей та учнівської молоді в умовах Рожищенського притулку для неповнолітніх».    Соціальні педагоги ознайомились з історією та специфікою роботи притулку для неповнолітніх та поспілкувались з дітьми.

 

383

  Традиційним у «ЛНВК ЗОШ I-IIст. №7-природничий ліцей» є проведення шкільного конкурсу « ТАЛАНТИ НАШОЇ ШКОЛИ ».  У  конкурсі брали участь учні 1-11 класів. Організатори заходу надали можливість школярам розкрити свій творчий потенціал на шкільній сцені.

  Обдарована молодь вразила публіку співучим голосом, запальними танцями, вмінням декламувати вірші та розказувати гуморески, грати на музичних інструментах.

Школярі довели, що вони не тільки  музиканти, танцюристи, гумористи, декламатори, а й майстри на всі руки.

Талановиті діти в усьому талановиті. Багато вражень принесли глядачам роботи та виступи конкурсантів, адже учасники готувалися заздалегідь. Слід визначити, що багато зусиль до проведення заходу доклали члени учнівського самоврядування, організатор та класні керівники «ЛНВК ЗОШ I-IIступенів №7 природничий ліцей»

349

Вітаємо переможця фінального етапу ХІ Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників у 2014-2015 н.р.

 

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України No 3/3 – 9 – 1161 – 14 від 07.10.2014 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників», 10 – 12 лютого 2015 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся фінальний етап ХІ Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників.

Жигалюк Вікторія, учениця 11-Б класу отримала ІІІ місце. Керівник Лотоцький О.В.

 

Вітаємо переможця фінального етапу  Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів

еколого-натуралістичного напрямку  у 2015 році

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 14.08.2014 No 936 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2014-2015 навчальний рік за основними напрямками позашкільної освіти» та від 03.10.2012 No 1068 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму»,  Українським центром інноватики та патентно-інформаційних послуг, Національною академією наук України, Українським інститутом промислової власності з 10 до 12 лютого 2015 року був проведений щорічний Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напрямку.

Романчук Яна, учениця 11-Г класу отримала ІІІ місце.

 Керівник Мельничук Г.В.

« 1 2 ... 25 26 27 28 29 ... 31 32 »
UA arrow mail

ЛНВК ЗОШ №7 I-IIст. -природничий ліцей