Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів
394

У м. Луцьку відбувся VII декламаторський конкурс польської поезії та прози
для мешканців України.
Главацька Карина та Гончарук Вікторія, учениці 9-В класу взяли участь  у популяризації польської літератури в Україні, за що були нагороджені подякою. Вікторія Гончарук отримала особливу відзнаку та поїздку до Любліна для продовження змагання у мистецтві декламації.

1217
06.03.2014

6 березня у 1-В класі  пройшов урок трудового навчання «Виготовлення квітів до свята 8 Березня». Учні разом з батьками вчилися конструювати вироби з паперу, складали композицію з готових деталей.

 

... Читати далі »

406
Молитва… Хвилина мовчання… Покладання квітів

Представники клубу «Перспектива» вшановують пам’ять бійців «Небесної сотні» трагічно загиблих під час кровопролитних сутичок із силовиками в Києві.

«Ви померли за свободу краю, дорогі захисники! Проведуть вас ангели до раю й не забудуть люди на землі!»

-присвятила віршовані рядки загиблим воїнам одна із учасниць клубу «Перспектива»431

Шановні педагоги, дорогі учні! 

Щиро вітаю з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаю усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконана, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому - високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

Найщиріші слова подяки - вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у  кожну родину!

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

 

З повагою

Директор школи                             Н. В. Карюк

943

Проекти в молодших класах - це складно ?

Так! Але все-таки це можливо.

         Світ змінюється з шаленою  швидкістю, але не змінним залишається наше прагнення на щастя і успіх  для наших дітей. Ми  готуємо наших дітей до життя в суспільстві,  головним багатством якого є інформація.

Серед новітніх освітніх технологій особливе місто посідає метод проектів. Використання проектно-технологічної діяльності на уроках та у  позаурочний час  сприяє розвитку творчих рис особистості, вмінню орієнтуватися в інформаційному просторі, самостійно добувати, узагальнювати інформацію, одержану з різних джерел, застосовувати її для індивідуального розвитку і самовдосконалення, критично мислити.

... Читати далі »

435

За весь рік найкращий день.

І дзвенить по Україні

Дітвори веселий спів.

 

   Зобр147  День учителя… Хвилюючий день, якого з нетерпінням чекають і вчителі, і учні. Саме в цей день учні можуть відчути себе вчителями і дізнатися, як важко буває вчителю, коли учні зовсім його не слухають і галасають на уроках…

... Читати далі »

« 1 2 ... 26 27 28
UA arrow mail

ЛНВК ЗОШ №7 I-IIст. -природничий ліцей