Головна » Архів матеріалів

З 27 травня до 11 червня 2019 року на базі літнього оздоровчого табору "Капітошка" працював літній мовний табір "Dream".

У таборі  удосконалювали англійську мову 120 учнів з 1 по 6 клас. Організовували цікаве дозвілля школярів 7 педагогів школи.

Ця дружна команда зуміла показати, що вивчення англійської мови – це захоплююче заняття, а літній табір може бути веселим та яскравим.

Відеозвіт

17 квітня в закладі пройшов День цивільного захисту.

10 квітня 2019 року у 1-А класі «Інтелект України» (класовод Полетило І.О.) представники патрульної поліції провели акцію під гаслом «Стань супергероєм на дорозі – зупини ДТП силою світла». У цікавій та доступній формі розповіли школярам, що вони є безпосередніми учасниками дорожнього руху. Несуть відповідальність не лише за своє життя, але й за безпеку оточуючих. Пригадали правила дорожнього руху, виконали руханку «Світлофор», казковий персонаж розповів дітям як потрібно себе поводити у транспорті.

На згадку про зустріч учні отримали в подарунок світловідбиваючі елементи, щоб бути помітними навіть у темну пору доби.

В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання  учні 3-Б класу (вчитель  Кльоц О.Є.) завітали до міської бібліотеки-філії  №10 на зустріч з Волинською авторкою Марічкою Муляр.

Третьокласники ознайомилися з творчим шляхом Марічки Муляр, її поетичними доробками. Авторка читала свої улюблені вірші про довкілля… Дивовижний і  чарівний світ поезії, де любов, радість, доброта, щастя, зачарував школярів. Юні читачі теж читали вірші про природу,  демонстрували свої ілюстрації до поезій. У дружньому колі школярі мали можливість отримати відповіді на свої запитання, висловити щирі побажання поетесі.

По закінченню зустрічі учні поділилися враженнями по свої улюблені книги, ознайомилися з новинки бібліотеки та обрали  книги за інтересами для читання.

« 1 2 3 4 5 ... 27 28 »