Головна » Архів матеріалів

29 січня у закладі відбувся міський семінар-практикум учителів фізики з теми "Використання елементів STEM-освіти при вивченні фізики". В рамках семінару педагоги ознайомились із STEM-технологіями, що використовуються в освітньому процесі закладу, переглянули відеофрагмент заняття гуртка "Використання ресурсів медіа освіти для проведення дослідницько-експериментальної роботи", взяли участь у майстер-класі "STEM-підхід і доповнена реальність", ознайомились із STEM-професіями майбутнього. На завершення побували на позакласному заході "Починаємо вивчати науку"

Незважаючи на попередження батьків і педагогів про небезпеку наркотиків, незважаючи на офіційні заборони влади, незважаючи на соціальну рекламу, яка пропагує здоровий спосіб життя, діти відчувають інтерес до речовин, здатних перенести їх в паралельний, чарівний світ. Бажання пережити неземні почуття нерідко виявляється сильнішим за страх. А в ситуації, коли підліток починає відчувати себе некомфортно серед друзів, в сім’ї або взагалі в соціумі, це бажання загострюється.

Ознаки вживання наркотичних речовин дитиною

Фізіологічні:

– надмірно звужені або розширені зіниці незалежно від освітлення;

– стан незрозумілого збудження або млявості;

– швидка і невиразна мова;

– відсутність або, навпаки, надмірність мімічної активності;

– різка зміна настрою, безпричинні спалахи ворожості і дратівливості;

– безсоння і швидка стомлюваність, що змінюються незрозумілою енергійністю;

– зміна апетиту;

– землистий колір обличчя, кола або мішки під очима;

– специфічний запах від одягу і волосся.

Поведінкові:

-байдужість, втрата інтересу до колишніх захоплень і навчання;

– кардинальна зміна кола спілкування;

– прагнення до усамітнення, брехливість;

– постійний пошук грошей.

Що робити? Медики радять не зволікати зі зверненням по медичну допомогу. Це може бути психолог, якщо до вас закралися підозри, але ніяких підтверджень того, що дитина вживає наркотики, немає. Або ж нарколог, якщо підозри сильні або ви точно впевнені, що дитина в небезпеці. Фахівці допоможуть скласти правильний план дій, щоб не заподіяти ще більшої шкоди.

«Реалізація основних принципів Концепції Нової української школи»

НУШ – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створення такого навчального закладу освіти, в якому буде приємно навчатись. Учні отримуватимуть не лише теоретичні знання, а й вміння застосовувати їх на практиці.

Учителі початкової школи запросили колектив до педагогічної кав’ярні «НУШ», де поділилися своїми знаннями та практичними вміннями, вказали шляхи реалізації основних принципів Концепції НУШ.

Учителі об’єдналися у шість груп, кожна з яких опрацювала та презентувала своє проблемне питання.

Родзинкою засідання педради були майстер-класи («Ранкове коло», робота з кубиками «Лего», здоров’язбережувальні вправи).

Вчитель, який не боїться змін та крокує у ногу із часом, неодмінно стане найкращим помічником для учнів до їхнього успішного майбуття.

Однією з основних концептуальних засад реформування в межах Нової української школи є створення сучасного освітнього середовища, яке сприяє творчому розвитку й мотивації учнів до навчання. Але створення освітнього простору має відбуватись одночасно та у зв’язку з оновлення школи в загалом, із запровадженням нових педагогічних підходів, новітніх форм і методів роботи.

Саме ці питання за круглим столом обговорювали на засіданні методичного об’єднання вчителі початкових класів. Педагоги переглянули презентацію «Нові  педагогічні підходи,  форми і методи роботи в Новій українській школі»; ознайомилися і стали учасниками ігор, які формують креативність, нестандартний підхід до вирішення поставленого завдання; демонстрували власний досвід.

Цікаві методи  і прийоми роботи в НУШ запропонувала практичний психолог школи Бондарук Р. В.

Новітні форми і методи роботи допоможуть педагогам працювати над тим, щоб кожен день перебування дитини в стінах рідної школи був яскравим, захопливим, незабутнім, творчим, пізнавальним…

Канікули продовжуються до 20.01.2019 року

Навчання починається 21.01.2019 року

Учні навчального закладу передали допомогу бійцям АТО через військового капелана Олександра Вронського ГО ''Військові Капелани Волині''