Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів
79

17 квітня в закладі пройшов День цивільного захисту.

   

   

  

58

10 квітня 2019 року у 1-А класі «Інтелект України» (класовод Полетило І.О.) представники патрульної поліції провели акцію під гаслом «Стань супергероєм на дорозі – зупини ДТП силою світла». У цікавій та доступній формі розповіли школярам, що вони є безпосередніми учасниками дорожнього руху. Несуть відповідальність не лише за своє життя, але й за безпеку оточуючих. Пригадали правила дорожнього руху, виконали руханку «Світлофор», казковий персонаж розповів дітям як потрібно себе поводити у транспорті.

На згадку про зустріч учні отримали в подарунок світловідбиваючі елементи, щоб бути помітними навіть у темну пору доби.

  

  

 

 

 

49

В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання  учні 3-Б класу (вчитель  Кльоц О.Є.) завітали до міської бібліотеки-філії  №10 на зустріч з Волинською авторкою Марічкою Муляр.

  Третьокласники ознайомилися з творчим шляхом Марічки Муляр, її поетичними доробками. Авторка читала свої улюблені вірші про довкілля… Дивовижний і  чарівний світ поезії, де любов, радість, доброта, щастя, зачарував школярів. Юні читачі теж читали вірші про природу,  демонстрували свої ілюстрації до поезій. У дружньому колі школярі мали можливість отримати відповіді на свої запитання, висловити щирі побажання поетесі.

По закінченню зустрічі учні поділилися враженнями по свої улюблені книги, ознайомилися з новинки бібліотеки та обрали  книги за інтересами для читання.

 

  

 

65

З метою популяризації української книжки учні 8-Б класу відвідали Волинську обласну друкарню. Працівники підприємства ознайомили школярів із технологією створення книжки. Діти на власні очі побачили «народження» друкованого шедевру.

  

70

5 квітня 2019 року о 15.00 год.

у  КЗ «ЛНВК ЗОШ І-ІІ ст. № 7 –  природничий ліцей»

відбудеться  звітний концерт

учнівської художньої самодіяльності

 «У життя – через красу»

у приміщенні Палацу учнівської молоді

65

У повітрі пахне весною, радістю. Все в природі оживає, вирує… Що може бути чарівнішим, ніж пробудження природи! Дивовижна пора року, неповторна, адже кожен новий день наповнений подіями, тільки потрібно придивитись, прислухтись...

В усьому дивовижна гармонія і злагодженість. У чарівну музику весни щодня вплітаються нові звуки, дивовижні мелодії, створюється неповторна чарівна симфонія, яка звучить над весняний світом і наповнює серця ніжністю, радістю і любов’ю. Учні 3-Б класу з учителем Кльоц О.Є. запросили школярів та батьків до літературної вітальні «Чарівна мелодія Весни».

Третьокласники читали вірші про весняну красу, демонстрували свої ілюстрації до поезії, весняні композиції, доробки. Пісні, уривки класичних творів, весняні відеоролики допомогли поринути у світ весняного та чарівного дива, створити відповідний настрій.
Дивовижний і чарівний світ весняної казки, де ласка, любов, радість, щастя, натхнення ще надовго збережеться у душах дітей і дорослих… Дивовижна весна панує довкола...

  

   

 

 

 

61

Переможця міського етапу Малої олімпіади з математики учня 4-В класу 

Деркача Андрія

(вчитель: Ващук Леся Борисівна)

63

Учні 11-х класів прослухали лекцію із психології та соціології у СНУ ім. Лесі Українки. Цікаве спілкування з викладачами, студентами допомогли зрозуміти важливість таких наук як психологія та соціологія. Після лекції школярі отримали сертифікати. 

  

 

« 1 2 3 4 5 ... 27 28 »
UA arrow mail

ЛНВК ЗОШ №7 I-IIст. -природничий ліцей