Головна » Архів матеріалів

У зв’язку зі зростанням захворюваності на ГРВІ та грип, у закладі з 01 по 08 лютого 2020 року  тимчасово призупинено навчання.

Наш навчальний заклад активно співпрацює з волонтерським центром "Серце патріота". Ми неодноразово передавали бійцям теплі речі, солодощі, продукти харчування, медикаменти, листи та малюнки.

Сьогодні ми передаємо нашим захисникам бензопилу, так як знаємо, що вона потрібна їм у будівництві та ремонті.

Учні 11-их класів написали листа зі словами вдячності.

"Соборність - це символ. Соборність - це віра. Соборність - це майбутнє України". Такі гасла лунали під час виховного заходу із уст учнів 11-Б та 11-Г класів. Майбутні випускники свідомо запевнили всіх присутніх у тому, що День Соборності України має велике політичне та історичне значення, адже сила народу в його єдності.

Учні 6-В класу в Палаці учнівської молоді брали участь у флешмобі "Вчимося жити безпечно".

11 грудня  відбулася  екскурсія майбутніх першокласників до школи. Діти трьох старших груп  мали змогу ознайомитися зі школою, переглянути лялькові вистави «Допомога друзів», «Лісові пригоди», які приготували учні 4-Б класу та вчитель Кльоц О. Є.

Вихованців дитячого садка відкрили для себе новий світ під назвою «Школа». Захопленню, радості, здивуванню у дошкільнят не було меж.

Проведений захід засвідчує, що така співпраця допомагає дітям швидше і легше адаптуватися до шкільного життя.

На початку грудня шкільний ляльковий театр «Дивограй» (режисери: вчитель О. Є. Кльоц, шкільний бібліотекар Т. І. Ткачук) запросив учнів 1-4 класів, свої родини на прем`єру вистав: «У казковому лісі», «Звірята лікують книгу», «Цілюща травинка», «Лісова школа». Учні 4-Б класу, готуючись до лялькової вистави, випробували себе як актори, художники, співаки, художники, декоратори,  їх діяльність — це нові відкриття.

Щасливі посмішки, очі, що сяють і радісні обличчя школярів після спектаклів лялькового театру переконливо свідчили, що вистави сподобались, діти полюбили цей театр.

Окрилені успіхом, учні 4 -Б класу мріють вже  і  про нові постановки.

Ляльковий театр має чудовий виховний вплив, створює гарний настрій, збагачує дітей враженнями, викликає у них різноманітні емоції, сприяє їх загальному розвитку і естетичному вихованню.

Національний військово-історичний музей України та бойова техніка - це незабутні враження для учнів 1-Б класу

Скільки цікавого дізналися про природу Волині під час екскурсії у Волинському краєзнавчому музеї

Помилуватися красунею осінню під час екскурсії у парк зібралися не лише учні, а й батьки

Першокласники в гостях у бібліотеці-філії №10. Відтепер ми - справжні читачі!

У бібліотеці можна не лише подружитися з книгою, а й пограти гастільні ігри, корисно і весело провести час.

Неймовірна, цікава, незабутня подорож стежками Волинського обласного екологічного центру. Щиро вдячні його працівникам за  гостинність, тепло, за маленьке зернятко добра, любові до всього живого, посіяне в кожне дитяче серце.

12 листопада  у природничому ліцеї №7 відбулась зустріч з Буднік Світланою Василівною, кандидатом педагогічних наук, старшим викладачем кафедри теорії і методики початкової освіти СНУ імені Лесі Українки. Світлана Василівна продемонструвала майстер-клас "Облаштування прісноводного акваріума живими рослинами і рибками". учні 1-В класу і класовод Ващук Л.Б. взяли активну участь у його проведенні. з цікавістю діти спостерігали за життям рибок, їх поведінкою. незабутні враження залишилися  у кожному маленькому серці.

11 листопада 2019 року  у природничому ліцеї №7 відбувся мовознавчий турнір «МУЖАЙ,ПРЕКРАСНА НАША МОВО», приурочений Дню мови та писемності. Учні 7-Б та 7-В класів продемонстрували міцні знання з рідної та іноземної мов.

« 1 2 3 4 5 6 ... 30 31 »