Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів
69

 

«Реалізація основних принципів Концепції Нової української школи»

НУШ – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створення такого навчального закладу освіти, в якому буде приємно навчатись. Учні отримуватимуть не лише теоретичні знання, а й вміння застосовувати їх на практиці.

Учителі початкової школи запросили колектив до педагогічної кав’ярні «НУШ», де поділилися своїми знаннями та практичними вміннями, вказали шляхи реалізації основних принципів Концепції НУШ.

Учителі об’єдналися у шість груп, кожна з яких опрацювала та презентувала своє проблемне питання.

Родзинкою засідання педради були майстер-класи («Ранкове коло», робота з кубиками «Лего», здоров’язбережувальні вправи).

Вчитель, який не боїться змін та крокує у ногу із часом, неодмінно стане найкращим помічником для учнів до їхнього успішного майбуття.

  

 

60

   Однією з основних концептуальних засад реформування в межах Нової української школи є створення сучасного освітнього середовища, яке сприяє творчому розвитку й мотивації учнів до навчання. Але створення освітнього простору має відбуватись одночасно та у зв’язку з оновлення школи в загалом, із запровадженням нових педагогічних підходів, новітніх форм і методів роботи.

  Саме ці питання за круглим столом обговорювали на засіданні методичного об’єднання вчителі початкових класів. Педагоги переглянули презентацію «Нові  педагогічні підходи,  форми і методи роботи в Новій українській школі»; ознайомилися і стали учасниками ігор, які формують креативність, нестандартний підхід до вирішення поставленого завдання; демонстрували власний досвід.

  Цікаві методи  і прийоми роботи в НУШ запропонувала практичний психолог школи Бондарук Р. В.

  Новітні форми і методи роботи допоможуть педагогам працювати над тим, щоб кожен день перебування дитини в стінах рідної школи був яскравим, захопливим, незабутнім, творчим, пізнавальним…

 

  

 

 

58

Канікули продовжуються до 20.01.2019 року 

Навчання починається 21.01.2019 року

65

Учні навчального закладу передали допомогу бійцям АТО через військового капелана Олександра Вронського ГО ''Військові Капелани Волині''

62

Учні навчального закладу передали допомогу бійцям АТО через волонтерів центру ''Серце патріота''

63

       І приходить до нас  чаклунка-зима в призначений час зі своїми холодними чарами. Накриває весь світ широкими білими крильми і зачаровує, робить його казковим і неповторним, білим… І кожен з нас знову й знову дивується цій дивовижній казці. Тому про зиму хочеться писати, читати вірші та казки, малювати картини, творити … І так важливо, щоб це душею відчували діти, щоб пройнялися красою і неповторністю своєї землі, рідного краю.

     Учні 3-Б класу з учителем  Кльоц О.Є. запросили школярів та батьків до літературної вітальні «Зимові акварелі». У ході заходу третьокласники  читали вірші про зимову красу,  демонстрували свої ілюстрації до поезії,  зимові композиції, поробки. «Музика зими» допомогла поринути у світ зимового дива, створити відповідний настрій. Чарівність і неповторність зимової казки ще надовго збережеться у душах дітей і дорослих… Зимове диво і краса поряд…

  

  

  

 

58

18 грудня в закладі відбувся благодійний ярмарок-продаж дитячих доробок до Дня святого Миколая. Кошти, отримані від продажу, будуть використані на потреби для воїнів АТО.

  

64

14 грудня учні 10-Г класу взяли участь у «Дні відкритих дверей» в Управлінні Державного агентства рибного господарства у Волинській області, який проводився в рамках Всеукраїнського тижня права.

Під час зустрічі начальник Управління Тарас Куньчик та державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля розповіли старшокласникам про основи діяльності Управління, обов’язки інспекторів рибоохорони, якими нормативно-правовими актами у своїй діяльності вони керуються та якими законами регулюються відносини у сфері рибного господарства України.

Учнів ознайомили з відповідальністю, передбаченою за порушення правил рибальства, продемонстрували дозволені та заборонені знаряддя вилову риби, а також спеціальні засоби, якими інспектори рибоохорони користуються при затриманні правопорушників, що викликало неабиякий інтерес у дітей.

Також учням було продемонстровано відеоматеріали, відзняті інспекторами під час проведення рибоохоронних рейдів, а саме: особливості їх проведення, виявлення заборонених знарядь лову, затримання порушників та оформлення протоколів про адміністративні правопорушення.

 

 

« 1 2 3 4 5 6 ... 26 27 »
UA arrow mail

ЛНВК ЗОШ №7 I-IIст. -природничий ліцей