Головна » Архів матеріалів

З нагоди відзначення 101 річниці Дня незалежності Польщі в нашій школі відбувся відкритий урок на тему "Шлях Польщі до незалежності",який підготували вчителі польської мови Поліщук Т.М., Шепелюк В.В. та учні 7-9 класів. На уроці учні декламували вірші польською мовою, продемонстрували свої знання щодо польських народних символів, інсценізували елемент процесу отримання незалежності Польщі у своєму баченні та разом з вчителями виконали гімн Польщі.

Учні 4-А класу побували на екскурсії Луцьк-Дрогобичі - Трускавець - Східниця.

Тепла, сонячна погода сприяла пізнати красу рідної Батьківщини. Гориста, але прекрасна природа зачарувала нас. А повітря! Дихаєш і не можеш надихатися ним.

Вразили Трускавець, Дрогобичі, східниця. Тут ми побували в дельфінарії, гуляли в парку, підгодовували білочок. Просто казка!

Увечері перед сном ділились враженнями. Їх дуже багато. Ми переконались, що наша Україна - найкраща у світі!

23 жовтня учні 3-В класу мали унікальну можливість познайомитися з творчістю талановитої землячки – поетеси, авторки віршів для дітей, умілої майстрині Наталії Бугай. Відчути себе справжніми творцями, створити свої перші ляльки-мотанки допоміг майстер-клас, який майстриня провела у школі № 7. Справді, лялька – могутній магічний оберіг, символ зв’язку між поколіннями. Виготовляючи ляльку, діти вкладали у неї власну енергію, думки і побажання та  створили особливий подарунок своїм родинам.

28 жовтня 2019 року було проведено психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5 класу до навчання в основній школі". Результатом консиліуму стало розроблення рекомендацій та порад для роботи педагогам, батькам, учням.

У 2-В класі (класовод Барчук Н.Є.) для батьків була чудова можливість - урок для дітей. Мама одного з учнів провела цікавий урок на тему "Корисна іжа- правильне харчування".

Наталія Бугай - відома на Волині поетеса, майстриня обрядових та оберегових ляльок, волонтерка ознайомила учнів 4-Б класу (вчитель Кльоц О. Є.) зі своїми творчими доробками та провела  цікавий майстер клас по виготовленню ляльки-мотанки.

Одним з найбільш поширених видів  оберегів серед українців були саме ляльки – мотанки. Різновидів ляльок-оберегів було безліч і кожна з них призначалася для конкретної справи.

Школярі виготовили ляльку-Веснянку, щоб вона прикликала тепло, добро й гармонію в дім та серця рідних. Цікавості, захопленню, радості, здивуванню, фантазії  дітей не було меж. Вони вклали у свої ляльки-обереги любов, віру та надію, власну енергію, світлі думки, побажання.

Усім відомі книжечки-розмальовки. Батьки купують їх своїй малечі. А зі скатертиною – розмальовкою ви знайомі?

Учні 1-В класу познайомились з новим  видом  розмальовок. Мали чудову  можливість, розфарбовуючи її, поринути у чарівний світ екзотичних тварин  зоопарку. Познайомитись з мешканцями морів,  героями улюблених мультфільмів.

Класовод: Ващук Л.Б.

Школа – це дивовижний світ. Є в ньому місце і для напруженої праці, і для розваг та відпочинку. Два місяці навчання маленьких першокласників швидко минули. І, як винагорода за напружену працю, відбулося традиційне свято у вигляді квест-гри для молодших учнів – «Посвята у першокласники». При допомозі казкових героїв діти змогли виконати всі завдання і отримали у  нагороду символічні ключі від Країни Знань.

Першачки «ЛНВК ЗОШ І-ІІст.№7 – природничий ліцей» офіційно стали школярами.

О, місто моє сивочоле,

Над Стиром з  поглядом в майбутнє.

Будови зводиш ти навколо

І зберігаєш незабутнє.

В  тобі і велич, і натхнення,

І славлять ім’я твоє люди.

Невтомна праця покоління

У нагороду тобі буде.

Лариса Ковальчук

Подорожі — один із варіантів побачити світ, насолодитись його красою і неповторністю. Завдяки їм у нас з’являються спогади, здатні зігрівати душу навіть в найлютіші морози. Хочеться мандрувати рідним краєм, адже так багато ще не пізнаного поряд. Саме таку захоплюючу мандрівку здійснили учні 1-В класу  разом зі своїм вчителем Л.Б.Ващук. Навчатись можна не тільки за партою, а і подорожуючи тролейбусом вулицями рідного міста.

26 вересня 2019 року відбулося родинне свято у 4-Б  класі «Шануй батька й неньку» (вчитель Кльоц О. Є.). У дружньому колі зібралася вся велика класна родина: учні, їх мами й тата, братики і сестрички, бабусі та дідусі.. Вірші, пісні про родину, прислів’я та приказки, гуморески, легенди та притчі стали справжньою окрасою свята.  Кожне слово, кожен вірш, які промовляли юні артисти, звучали в цей день дуже щиро, бо були звернені до найулюбленіших і найрідніших їм людей. Діти підготували  сердечка з гарними побажаннями для своїх родин.  Найвищою винагородою для дітей були теплі погляди, лагідні посмішки і сльози щастя їх рідних та гостей. По закінченню свята всіх пригощали запашним короваєм. Тепле родинне свято   залишить добру згадку у серцях дітей та їх рідних, адже промінець добра і любові торкнувся кожного серця.

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 30 31 »