Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів
60

      У рамках тижня «Скоро, скоро Миколай завітає в рідний край…» у 1-А класі відбувся майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки. В підготовці уроку взяли активну участь наші любі мами. Допомагали творити іграшки Семенюк Марія, Антонюк Тетяна, Павлюк Ірина.

       Під чарівливу мелодію зими школярики з захопленням вирізали, клеїли, творили, фантазували. З великою гордістю презентували доробки. Іграшка зроблена власними руками зігріває душу, наповнює оселю радістю та казкою.

 

Класовод 1-А класу                                                  І.О. Полетило

 

 

69

Аби урізноманітнити навчання 7 грудня, учні 1-А класу вперше вирушили на оглядово-пізнавальну подорож рідним містом. Провели її нестандартно – на тролейбусі. Щоб учні краще запам’ятовували інформацію про підприємства, які зустрічалися на нашому маршруті, наш гід Юлія Харчикова озвучила загадки про відповідні професії. За свою допитливість малі школярики отримали подарунки.

       Дізналися про найдовший будинок у світі, який бере початок на проспекті Молоді, а закінчується на проспекті Соборності. Його протяжність 2 км. А ще малеча й гадки не мала, що у «Там Тамі» налічується понад 50 тисяч різних товарів.

       Подорожувати було цікаво, пізнавально, захопливо. Сподіваюсь, що ця подорож залишить яскравий спогад у дитячій уяві.

 

Класовод 1-А класу                                                  І.О. Полетило

  

  

 

65

3 та 4 грудня учнями 8-11 класів були організовані "Солодкі перерви". До Благодійної акції долучилися усі учні та вчителі школи. Кошти від продажу солодощів будуть використані на потреби воїнів ООС ( операції об'єднаних сил )

  

70

   Працюючи з дітьми нашої школи ми виконуємо просвітницькі  й виховні функції. Ми хочемо, щоб діти та їх батьки знали, що   енергія вичерпна і її слід розумно й економно використовувати, й що існують так звані альтернативні й чисті види енергії, що гарантують людству  майбутнє.  Економія ресурсів і енергії - реальний спосіб зменшити витрати і зберегти довкілля  для майбутніх поколінь.

   Саме тому учнями 3 –Б класу, вчитель О. Є. Кльоц  був представлений  дослідницько-пошуковий проект «Енергозбереження». Школярі проведи дослідження про альтернативні види енергії та їх необхідність в сучасному житті,  а також створили презентацію; підшукали цікаву і корисну інформацію для однолітків та батьків про переваги і недоліки екологічно чистої енергії, про те, як можливо зберігати енергію, розробили поради; випустили  шкільну літературну газету «Довкілля», пам’ятку – буклет  «Збереження енергії в оселі – збереження клімату планети»,

  Охороняти природу — значить охороняти Батьківщину. Природа – джерело енергії,  краси і добра. 

   

  

66

В небі завжди сонце світить ясно,

А в душі не має пустоти.

Світ тобі всміхається привітно

Якщо є багато доброти

         21 листопада 2018 року в 4-В класі відбулася година спілкування «Той, що творить добро, творить саме життя»,присвячена Василю Олександровичу Сухомлинському, вчителю, який все своє життя віддав дітям. Книги В.О.Сухомлинського навчають бачити й розуміти прекрасне, адже від розуміння краси починається все найкраще, що є в людині, починається краса людських вчинків.

    

  

   

82

19 листопада відбулася інавгурація президента учнівського самоврядування

  

66

У вересні-жовтні 2018 року захворюваність на кір в Україні знову зростає. Щотижня фіксується понад тисячу нових випадків. З початку року постраждали уже 35 233 українців,захворюваність зросла у 17 разів,  від ускладнень кору померло 15 людей: 11 дітей і 4 дорослих ( з них 13 осіб не мали жодного щеплення). Специфічного лікування від кору не має .

По рівню  захворюваності  Волинь  входить в першу десятку областей уражених кором. Зареєстровано понад 1,5 тис. випадків кору, до 70 спалахів кору в школах, закладах дошкільної освіти, професійно-технічних учбових закладах, вищих навчальних закладах  на підприємствах та  в побуті. Хворіють на кір як діти так і дорослі, котрі не були щеплені проти кору або щеплені з порушенням календаря..

 Спостерігається   подальше зростання захворюваності на кір. Щотижневий ріст захворюваності у 2 рази.

Єдиний спосіб запобігти ускладненням  і смерті від кору  — вакцинація. Зупинити спалах кору може  колективний імунітет- коли не менше 95% українців будуть вакцинованими проти кору.

В зв’язку з зростанням захворювань на кір штаб по кору Міністерства охорони здоров’я ухвалив рішення щодо розширення по епідпоказах  вакцинації як дітям до 18 років так і дорослим, котрі належать до груп ризику, медичних працівників,освітян, студентів навчальних закладів , представників силових відомств , учасників бойових дій без обмеження віку.

        Що може зробити кожен:

-перевірити свою карту щеплень: дві дози вакцини КПК захищають від кору упродовж усього життя, а у разі хвороби - значно зменшують ризик тяжких ускладнень;

-якщо ви чи ваша дитина пропустили обидві або тільки  другу дозу вакцини КПК за Календарем щеплень, якнайшвидше зверніться до медичного закладу, щоб отримати щеплення.

-якщо ви не пам’ятаєте, коли і які щеплення були зроблені вам чи вашій дитині і не збереглися медичні дані про щеплення, зверніться до свого лікаря - терапевта, педіатра чи сімейного лікаря. Перевірити наявність імунітету від кору, краснухи і паротиту можна за допомогою лабораторних аналізів. Перед вакцинацією лікар направить здати аналізи (на виявлення IgG до вірусу або інші) - це швидкий та простий спосіб з’ясувати чи маєте ви імунітет, щоб захиститися від захворювання.

59

30 жовтня 2018 року відбулося засідання методичного об'єднання класних керівників на тему: "Формування мотивації класних керівників до вдосконалення професійної майстерності згідно НУШ". Педагоги також взяли участь у майстер-класі із виготовлення патріотичних бейджиків.

  

 

66

Учні 11 класів 25-28 жовтня 2018 року відвідали столицю України. Київ зустрів прохолодною погодою, але подарував неймовірно теплі враження. Школярі побували у Межигір'ї, Верховній Раді України, Маріїнському палаці, ПінчукАртЦентрі, музеї Води, музеї народної архітектури і побуту Пирогово. Здійснили пішохідну екскурсію Хрещатиком, вулицею Грушевського та Майданом Незалежності - місцях, де кров'ю написано історію сучасної України. Відвідали найвідоміші храми столиці: Володимирський собор, Софію Київську, Михайлівський Золотоверхий монастир.

  

 

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 26 27 »
UA arrow mail

ЛНВК ЗОШ №7 I-IIст. -природничий ліцей