Головна » 2012 » Листопад » 9 » Архів

За весь рік найкращий день.

І дзвенить по Україні

Дітвори веселий спів.

Зобр147  День учителя… Хвилюючий день, якого з нетерпінням чекають і вчителі, і учні. Саме в цей день учні можуть відчути себе вчителями і дізнатися, як важко буває вчителю, коли учні зовсім його не слухають і галасають на уроках…

Цього року цей день пройшов на «ура!». І учні, і вчителі були задоволеними. На вхідних дверях у школі було вивішено вітання з Днем учителя, і тому кожен   заходив до школи з ніжною усмішкою на обличчі. Вчителі піднімались до кабінетів сходами, які були прикрашені кольоровими кульками, що й створювало святкову атмосферу.  Біля учительської були  вітання для вчителів, окрасою яких були також кульки.  В учительській на столі лежало безліч відкриток, стояли у вазах різнобарвні і красиві квіти, які наче кричали: «Зі святом вас, любі Вчителі!!!»

Учні нашої школи підготували святковий концерт на честь вчителів, де висловлювали свою щиру подяку за любов, розуміння їх впродовж одинадцяти років, за те, що допомагають стати на вірний шлях. Також за сумлінну працю, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня учителя багатьох педагогів нашої школи було нагороджено грамотами та дипломами.

Стащук І.Л.

Переглядів: 404 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0