Головна » 2019 » Квітень » 9 » Авторська зустріч
Авторська зустріч

В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання  учні 3-Б класу (вчитель  Кльоц О.Є.) завітали до міської бібліотеки-філії  №10 на зустріч з Волинською авторкою Марічкою Муляр.

Третьокласники ознайомилися з творчим шляхом Марічки Муляр, її поетичними доробками. Авторка читала свої улюблені вірші про довкілля… Дивовижний і  чарівний світ поезії, де любов, радість, доброта, щастя, зачарував школярів. Юні читачі теж читали вірші про природу,  демонстрували свої ілюстрації до поезій. У дружньому колі школярі мали можливість отримати відповіді на свої запитання, висловити щирі побажання поетесі.

По закінченню зустрічі учні поділилися враженнями по свої улюблені книги, ознайомилися з новинки бібліотеки та обрали  книги за інтересами для читання.

Переглядів: 40 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0