Головна » 2014 » Жовтень » 13 » Бартошице 2014
Бартошице 2014

ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ОБМІН

"З піснею до свободи...  -   польсько - українська музична майстерня" -  це заголовок проекту обміну, в якому брала участь молодь з нашої школи. Нашими партнерами були учні школи у Бартошицах (Zespół szkół ponadgimnazjalnych) та луцьких шкіл № 4 і № 25.

Дуже цінним аспектом у міжнародній зустрічі є можливість пізнання чужої культури, ровесників, що мешкають в іншій країні. У дружелюбній атмосфері відбувалися хорові заняття, які допомогли інтегрувати молодь обох народів; спортивні ігри, співи коло вогнища спровокували перелом існуючих мовних бар'єрів. Наші учні яскраво продемонстрували свої таланти. Діти взяли участь у дебатах під назвою: "Я також можу вирішувати те, як і де я живу". Групи обох національностей мали змогу порівняти свої  хобі та вільний час, завдяки раніше підготовленим фотографіям. Не обійшлося і без захоплюючих екскурсій. Вересень подарував нам подорожі до Бартошиц, Ґєрлож, Ґіжицка, Шьвєнтої Ліпки.

Прогулянка вулицями  Старого Міста в Ґданьську, рейс судном до Вестерплятте, органний концерт в Олиці і візит в Зоо  добре розважили дітей та додали їм наснаги. Хвилини відпочинку в Лапіно були сповнені доброзичливим суперництвом під час матчу з волейболу. Школярі навряд забудуть унікальний  Дім догори дном, найдовшу дошку у світі, що знаходяться у Шимбарку. Завершальним акордом нашої подорожі став міні-концерт. Приємна атмосфера і велика радість оселились на спільному святі, яке згодом перейшло у обмін контактами. Прощання було зі смутком та сльозами, проте і з надією на швидку зустріч.

Переглядів: 347 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0