Головна » 2016 » Жовтень » 31 » «Без ляпасу: як з любов’ю та повагою визначати дитині кордони»
«Без ляпасу: як з любов’ю та повагою визначати дитині кордони»

В рамках проекту «Зла традиція», що впроваджується  Українським фондом «Благополуччя дітей» та Nobody’s Children Foundation  (Польща),  18 жовтня 2016 року на базі НВК ЗОШ І-ІІ ст. №7 – природничий ліцей методистом Центру ППСР управління освіти Лідією Курило та практичним психологом навчального закладу Бондарук Р.В.  для практичних психологів ЗНЗ міста було проведено тренінг «Без ляпасу: як з любов’ю та повагою визначати дитині кордони». Метою заходу була популяризація інноваційних методів попередження фізичного насильства над дітьми та пропагування ненасильницьких методів виховання.

Навчання пройшли 26 практичних психологи, які в подальшому будуть працювати з батьками та педагогами з питань попередження насильства над дітьми. Учасникам тренінгу роздано методичні матеріали, які допоможуть підготувати та провести просвітницькі семінари та тренінгові заняття для батьків у закладах.

Фахівці часто працюють з наслідками, проте важливо запобігати проблемам. Тому практичні психологи матимуть змогу допомогти батькам оволодіти знаннями про те, що сприяє правильному та здоровому розвитку дитини, як можна навчитись контролювати свої емоції у складних ситуаціях. Програма має успішний досвід упровадження у Польщі та покликана допомогти батькам виховувати своїх дітей без використання насильства.

Переглядів: 71 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0