Головна » 2015 » Листопад » 30 » Цікавий світ – поруч!
Цікавий світ – поруч!

Вже четвертий рік поспіль здійснюється тісна співпраця між учнями 4-Б класу (вчитель Кльоц Оксана Євгеніївна) «ЛНВК ЗОШ І-ІІ ст.. №7-природничий ліцей» і міською бібліотекою №10, де вони є активними читачами, учасниками заходів, відвідують клуб «Вихідного дня», є активними учасниками аматорського театру (керівник Н. Максимчук), який вкотре дивує глядачів своїми прем’єрами. Ось і цього разу юні читачі підготували  дитячу виставу за мотивами української народної казки «Лисичка-кума». А першими глядачами цієї вистави стали вихованці із дошкільних закладів №6 (3 старших групи) та №7(старша і середня групи), учні 1 класів(1-В, 1-Гкл.) «ЛНВК ЗОШ І-ІІ ст.. №7-природничий ліцей». Юні актори виклалися на повну, в прямому значенні до сьомого поту, відігравши чотири покази. Дитячий глядач жваво реагував на гру юних акторів. Діти сміялися і тішилися видовищу разом з героями вистави Лисичкою та Ведмедем. А найбільш зацікавили малят введені до інсценізації образи бджілок.

По закінчені вистави гості заходу подякували юним акторам 4- Б класу,  вчителю, працівникам бібліотеки за розвагу і гарний початок дня. Роль лисички, ведмедя та бджілок зіграли активні читачі бібліотеки: Юлія Фень,  Роман Ліщина, Аня Доренко, Олександра Каляміна, Аліна Касперська, Марія Федорук, Діана Кушнірчук, Анастасія Лясковець, Марійка Гонтар.

Юних акторів запрошено для показу вистави для читачів  обласної дитячої бібліотеки і до участі весною у міському конкурсі аматорських театрів при міських бібліотеках.

Переглядів: 118 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0