Головна » 2016 » Лютий » 24 » декада педагогічної майстерності вчителів початкових класів та вихователів групи продовженого дня.

З 28.01.2016р. по 19.02.2016 р.  була проведена  декада  педагогічної майстерності  вчителів початкових класів та вихователів групи продовженого дня.

Основні завдання, реалізація, яких була у рамках декади:

• активізація методичної роботи, розвиток творчої діяльності, професійної майстерності та компетентності педагогів.
  • пропагування передового педагогічного досвіду;
  • створення у навчально-виховному процесі атмосфери успіху, яка сприяє розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей вихованців, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів;
  • обмін педагогічним досвідом.

Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів.

Свято «Зимуючі  птахи»

Година спілкування «Стрітення Господнє. Розповіді про виникнення свята, його традиції»

Година спілкування «Стежкою добра»

Засідання клубу «Чомучки»