Головна » 2015 » Квітень » 30 » день цивільного захисту
день цивільного захисту

29 квітня у навчальному закладі пройшов День цивільного захисту.Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.

На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях».
Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; виставки плакатів, стіннівок, малюнків; практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри.
За сигналом цивільного захисту  «Увага всім !»  о 10.50 год.  проведено  навчальну евакуацію  особового складу школи згідно розробленої схеми з застосуванням ватно-марлевих  пов’язок ( відбулось відпрацювання дій учнів та постійного складу школи у випадку уявного витоку аміаку на підприємстві ).  Учні, постійний склад, невоєнізовані формування за сигналом ЦЗ діяли грамотно і чітко.
Переглядів: 220 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0